• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Dark Era - dla pasjonatów podróży w czasie

Dark Era - dla pasjonatów podróży w czasie

Kręci was tematyka podróży w czasie? Jesteście fanami Juliusza Cezara albo Króla Artura? Lubicie jednocześnie Robin Hooda i Joanne D’Arc? Jeżeli chociaż jedna odpowiedź brzmi „Tak”, to Dark Era może być tym czego szukacie.

Skomentuj recenzję i zgarnij koszulkę

Zarys gry

Głównym fundamentem gry jest tematyka podróży w czasie, a sama fabuła jak na MMORPG jest dosyć rozbudowana. Twórcy Dark Ery nie ograniczyli się tylko do fantastyki ale wymieszali ją również z wydarzeniami oraz postaciami historycznymi.

Dark Era

I tym oto sposobem powstała ciekawa mieszanka fabularna, w której mamy możliwość towarzyszyć Królowi Arturowi i Merlinowi w poszukiwaniu Excalibura, walczyć u boku Juliusza Cezara o władzę czy nawet odbyć podróż na Marsa aby odwiedzić mitycznego Kratosa. Wszystkich razem regionów czasowych dostępnych jest siedem. Przy czym jedne są bardziej zagmatwane w fikcji-historycznej, a inne mniej lecz wszystkie są równie interesujące.

Postacie

W grze mamy dostępne jedynie trzy klasy postaci. Są to: Wizzard, Assasyn i Berserker. WIzzard swoje umiejętności opiera na magii żywiołów, w walce korzystając z magicznego kostura. Dobrze się spisuje w atakach indywidualnych jak i obszarowych. Assasyn charakteryzuje się szybkością i zwinnością, dobrze się kamufluje oraz atakuje z zaskoczenia z wykorzystaniem dwóch sztyletów. Berserker to typowy, silny wojownik atakujący mieczem dwuręcznym, charakteryzuje się sporom wytrzymałością oraz umiejętnościami ofensywnymi. Dodatkowo wszystkie postacie w grze posiadają indywidualne drzewko rozwoju klasy.

Dark Era

A oprócz tego co już wspomniane

W grze dostępny jest średnio zaawansowany crafting. Wygląda to mniej więcej tak, że potrzebne nam składniki wypadają z zabijanych potworów lub możemy je kupić od innych graczy (my również możemy w ten sposób zarabiać). Jeżeli mamy dostateczną liczbę wymaganych przedmiotów to praktycznie możemy, ulepszyć albo wykonać prawie każdą dostępną broń. Dodatkowo, jeżeli znudzi nas wykonywanie zadań to mamy sporo alternatyw. Możemy wziąć udział w loteriach, konkursach, różnorakich eventach, wziąć ślub czy założyć gildie(lub do jakiejś dołączyć). Do dyspozycji mamy także szereg wyzwań, sprawdzających nasze umiejętności a na zwycięzców czekają cenne nagrody. Wartym odnotowania jest również ciekawy system „pupili”, które możemy posiadać.

Już na samym początku gry otrzymujemy dwójkę pomocnych towarzyszy pomagających w rozgrywce. Jest to koń, który jak przystało na dzielnego wierzchowca, będzie nam przyśpieszał podróż po rozległych mapach oraz gryf służący pomocą w walce. Jednak to nie wszystko ponieważ na dalszym etapie rozgrywki, napotkamy takie fantastyczne stworzenia jak wielkie skorpiony czy opancerzone dziki wyglądające rewelacyjnie. Kolejnym ważnym elementem który jest dostępny w grze Dark Era są różnego rodzaju walki w trypie PvP.

Dark Era

Na minus

W moim odczuciu trochę przegięte są mikropłatności zawarte w grze, które czasami sprawiają, że jeśli się z nich nie skorzysta to nasza postać okazuje się znacznie słabsza na tle innych. Oraz bardzo odczuwalna jest skromna liczba klas, bo jak by nie patrzeć, trzy to jednak za mało.

Kacper Anklewicz

Kacper Anklewicz

Absolwent technikum samochodowego we Wrocławiu. A od dziecka zapalony fan literatury fantasy. Uwielbia gry komputerowe o charakterze post apokaliptycznym oraz szachy. Lubi obejrzeć lekkie kino komediowe wraz ze znajomymi, a od czasu do czasu podumać w samotności nad sensem istnienia. Aktualnie realizuje swoje marzenie o podróżowaniu, które rozpoczął od zwiedzenia Tajlandii.
 


 • Dark Era logo gry png

  Dark Era

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Science-fiction
  Grafika: 3D
  Producent: NGames
  Wydawca: Game 321
  Platformy: Windows

  • 5.2
  • 0.0
  • 7.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Dark Era - Gameplay 2 [HD]
Dark Era - Gameplay [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Dark Era
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee