• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

CroNix - walcz o przetrwanie

CroNix - walcz o przetrwanie

Postapokaliptyczny świat pochłonięty przez energetyczną wojnę, Ci, którzy przetrwali zostali zmuszeni do walki o władzę. Wojownicy zaślepieni chciwością użyją straszliwych broni i niezwykłych mocy, by zwyciężyć. Przetrwają najsilniejsi, czy będziesz jednym z nich?

Wybuchowa mieszanka

Firma IDC/GAMES postanowiła połączyć cechy charakterystyczne dla gier RPG i MOBA, tworząc postapokaliptyczny świat, w którym musimy walczyć o przetrwanie. CroNix to produkcja free-to-play, oferująca nam rozgrywkę w stylu PvP. Co ciekawe, twórcy poszerzają fabułę, na której oparta jest gra, o kilka opowiadań, które mają na celu wciągnięcie nas w ten futurystyczny świat.
CroNix

Wciel się w herosa

Gra wita nas dość ubogim, surowym interfejsem, po którym ciężko jest się poruszać. W opcjach widnieje język polski, jednakże tłumaczenie niektórych opisów musiało zostać wykonane przeglądarkowym translatorem, gdyż strasznie kłują w oczy. Samouczek jest dopracowany, szybko pozwolił mi zaaklimatyzować się i poznać mechanikę rozgrywki. Do wyboru mamy trzynaście postaci, każda z nich posiada unikalne zdolności, styl walki oraz rolę na polu walki. Możemy wcielić się w potężnego wojownika rozgramiającego swoich przeciwników toporem, albo wspierać drużynę wykrywając niewidzialnych wrogów. Wszystkie postacie posiadają własne statystyki określające ich siłę, prędkość ataku, defensywę, czy poziom trudności. Ostatni element pomaga świeżym graczom odpowiednio dobrać pierwszego herosa na polu bitwy. Twórcy dali nam możliwość modyfikacji naszego bohatera. Mamy wpływ na rozwój jego umiejętności i statystyk co pozwoli nam dostosować danego championa do naszego stylu gry. 

Walcz o przetrwanie

Niestety do wyboru mamy tylko trzy tryby rozgrywki, gdzie możemy oddać się szałowi zabijania, pograć w klasyczne "capture the point", czy poddać się pięciu szybkim, intensywny rundom, w których zdominuję bardziej doświadczona drużyna. Podczas gry musimy wykazać się dużym refleksem i znajomością umiejętności naszego bohatera, gdyż rundy są dynamiczne i pełne akcji. Podczas rozgrywki mamy możliwość zmiany naszego herosa, co pozwala nam dopasować rolę i umiejętności do zgrania się z naszą drużyną, lub lepszego skontrowania wroga.
Cronix

Mimo braku wielkiego wyboru trybów rozgrywki, CroNix oferuję kilka interesujących lokacji, które świetnie pomagają wczuć się w postapokaliptyczny klimat. Każdego dnia czekają nas nowe zadania urozmaicające rozrywkę. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i "nasionom katastrofy", które odgrywają rolę jednej z walut, możemy powiększać swoją pulę dostępnych bohaterów, kupować przedmioty, czy wzmacniające eliksiry, które nie raz uratują nam życie. W sklepie na pewno nie znajdziemy śladów mikropłatności, co jest bardzo miłym gestem IDC/GAMES.

Wielka przyszłość

CroNix to ciekawy tytuł oferujący przyzwoitą grafikę. Gra kusi dynamiczną rozgrywką, lecz nie rozpieszcza aktualizacjami, a jest wiele rzeczy, które wymagają poprawek. Produkcja na pewno będzie zrzeszać coraz to większą liczbę fanów dzięki interesującemu postapokaliptycznemu stylowi, opartym na ciekawej fabule, oraz dobrze prezentującym się lokacjom. CroNix ma wielki potencjał, lecz może się szybko znudzić, co poskutkowało tym, że na moim dysku twardym nie zagrzał długo miejsca.
 

kamil milkiewicz

Kamil Milkiewicz

Pasję do gier MMORPG zawdzięcza długej przygodzie z WoWem, jednak lubi też przysiąść do dobrego RTS'a. Wielki fan Tolkienowskiego świata. Wolne chwile spędza na oglądaniu klasyki amerykańskiego kina i studiowaniu książek kulinarnych. Kiedy nie siedzi przed komputerem dźwiga ciężary i spotyka się z przyjaciółmi.
 


 • CroNix logo gry png

  CroNix

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Post-apocalyptic MOBA
  Grafika: 3D
  Producent: IDC/GAMES
  Wydawca: IDC/GAMES
  Platformy: Windows

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

CroNix - Gameplay trailer
Cronix - gameplay
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda CroNix
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee