• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Star Citizen

gra Star Citizen

Gatunek: Inne
Tematyka: symulator kosmiczny
Grafika: 3D
Producent: Cloud Imperium Games
Wydawca: Cloud Imperium Games
Platformy: przeglądarka
Premiera: 2016
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Mikropłatności
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 395. WG GATUNKU Inne
80.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 5.3
OCENA REDAKCJI 7.0

 Star Citizen to gra mająca postać symulatora kosmicznego. Akcja dzieje się w XXX wieku. Gracze mają za zadanie walczyć z wrogimi jednostkami, a do wyboru mają sporo samolotów. Wcielają się w postać pilota jednego z nich. Jest to produkcja stworzona przez zespół deweloperski Cloud Imperium Games, którym kierował Chris Roberts. Dla tegoż studia jest to tak naprawdę debiut, z kolei sam autor, kierujący całym projektem, z grą Star Citizen pojawił się aż po 10-letniej przerwie. To między innymi dzięki fanom i zebranym funduszom, finalna wersja gry została tak dobrze dopracowana, a sam projekt stał się połączeniem gatunku spacesim wraz z możliwościami, które oferują komputery PC, a także silnik CryEngine 3.

Gra jest dostępna z opcją mikropłatności, dzięki którym można zyskać dostęp do większej liczby funkcji. Całość rozgrywa się w kosmosie, gdzie pojawiły się obce rasy, a także nowy organizm polityczny – United Earth Empire. Można tu spotkać zarówno kryminalistów, jak i piratów. Gracze, którzy chcą zyskać status obywatela, pośród rozgrywki muszą się pokusić o odbycie służby cywilnej bądź wojskowej. Gracze mają do wyboru dwa tryby: Squadron 42 bądź Tryb Galaktyki. Całość zyskuje na uznaniu, dzięki bardzo realistycznej grafice, doskonałym odwzorowaniu kosmicznych pojazdów i głosom znanych aktorów, którymi przemawiają niezależne postacie.

Gracze mogą liczyć na rozrywkę, która opiera się nie tylko na symulacji lotu statkiem kosmicznym. Na wirtualnych bohaterów czekają elementy dobrze znane z cRPG, jak i strzelaniny, a do tego trzeba mieć tu również żyłkę ekonomisty. Realistyczny silnik fizyczny oferuje bardzo efektowne starcia. Przez większość czasu rozgrywka odbywa się poziomu kokpitu pilota, ale znalazło się miejsce dla niemalże pierwszoosobowej strzelanki, podczas której gracz może sprawdzić swoje umiejętności, podczas walki z wrogiem.


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Star Citizen - Trailer 1 [HD]
Star Citizen - Trailer 2 [HD]
Star Citizen Trailer 2020 [4K]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
  • Sonda Star Citizen
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee