• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Shaiya

gra Shaiya

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: Sonov Entertainment
Wydawca: Aeria Games
Platformy: Windows
Premiera: 2007
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 283. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
80.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 6.8
OCENA REDAKCJI 4.7

„Shaiya” jest grą z gatunku massively multiplayer online role-playing game, stworzona przez południowokoreańskie studio Sonov Entertainment oraz wydana przez Aeria Games. Jej światowa premiera miała miejsce 18 grudnia 2007 roku. Z czasem pojawiła się również polska wersja gry.

„Shaiya” osadzona jest w nieodbiegającym zbytnio od innych gier fantastycznym świecie, który od niepamiętnych już czasów pogrążony jest w konflikcie. Po jego jednej stronie stoją ludzie i elfy. Po drugiej natomiast są Vailowie i Nordeini, których niektórzy nazywają Śmierciożercami. Są to cztery grywalne razy w „Shaiy'i”. 

Tworząc postać, gracz ma do wyboru kilka klas, które są charakterystyczne dla wybranej rasy. Ludzie mają do dyspozycji wojownika, obrońcę lub kapłana. Elfy mogą wybrać ścieżkę łucznika, maga bądź zwiadowcy. Klasy Vailów to zabójca, poganin oraz wyrocznia. Nordeini natomiast rozpoczynają jako barbarzyńca, strażnik albo łowca. Podobnie, jak inne tytuły MMORPG, „Shaiya” daje wiele możliwości eksploracji świata gry, włączając w to zarówno walki z potworami, jak i innymi graczami. Co ciekawe, w grze można też wybrać poziom trudności.

Warto też wspomnieć, że „Shaiya” jest grą pozbawioną obowiązkowych opłat abonamentowych. Aby rozpocząć rozgrywkę wystarczy ściągnąć grę z jej oficjalnej strony i założyć konto. Twórcy wprowadzili jednak typowy dla darmowych gier MMORPG model dobrowolnych mikrotransakcji, które w zamian za rzeczywiste pieniądze dają dostęp do szeregu przywilejów.


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Shaiya - gameplay
Shaiya - drugi gameplay
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
  • Sonda Shaiya
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee