• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Rappelz

gra Rappelz

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: nFavor
Wydawca: Webzen
Platformy: Windows
Premiera: 2006
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 421. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
120.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 1.7
OCENA REDAKCJI 6.0

„Rappelz” jest grą z gatunku massively multiplayer online role-playing game stworzoną przez południowokoreańskie studio nFlavor, które obecnie znane jest jako Gala Lab. Jej premiera miała miejsce 19 maja 2006 roku. Od tamtego czasu została ona przetłumaczona na kilka języków. Między innymi, twórcy oferują pełną polską wersję gry.

„Rappelz” osadzona jest w mrocznym fantastycznym świecie zamieszkałym przez trzy podobne do ludzi rasy: Gaia, Deva oraz Asura. Na początku żyły one w harmonii, jednak z czasem pojawiła się potężna reprezentantka rasy Gaia zwana „Wiedźmą”, która zgromadziwszy ogromną moc, postanowiła poprowadzić swój lud do rebelii przeciwko światu. Nie wszyscy podążyli za nią. Znaleźli się tacy, którzy wraz z pomocą pozostałych dwóch ras przeciwstawili się „Wiedźmie”, ostatecznie ją pokonując.

Rozgrywka toczy się w momencie, w którym pojawiają się pogłoski, że dawny wróg powrócił i odzyskał swą dawną moc. Gracze wcielają się w przedstawicieli jednej z trzech grywalnych ras. Każda z nich ma do dyspozycji trzy podstawowe klasy: wojownik, mag oraz przywoływacz, które wraz ze zdobywaniem doświadczenia dzielą się na kolejne podklasy. Zabawa w „Rappelz” jest typowa dla gatunku. Gracze między innymi wykonują liczne zadania, zabijają potwory oraz biorą udział w rozgrywkach PvP.

„Rappelz” jest grą pozbawioną opłat abonamentowych. Mimo to, jest ona rozbudowana i cechuje się przyzwoitą oprawą graficzną. Dzięki temu, stanowi ona ciekawą pozycję wśród innych gier MMORPG.


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Rappelz - gameplay
Rappelz - drugi gameplay
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
  • Sonda Rappelz
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee