• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Lost Region

gra Lost Region

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Survival z elementami MMO
Grafika: 3D
Producent: Farom Studio
Wydawca: Farom Studio
Platformy: PC, PS4, XOne
Premiera: 2019
Polska wersja: NIE
Koszt gry: 71,99zł
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 570. WG GATUNKU MMORPG
67.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.0

Lost Region od twórców z Farom Studio to gra survivalowa z elementami MMO. Świat gry przedstawia dużą połać terenu wzorowanego na części Ameryki Północnej w czasach po pewnego rodzaju upadku cywilizacji. Teren jest niemal zupełnie wyludniony, a przejmować zaczyna go natura, wraz z porastającymi lasami i roślinnością. Samo terytorium jest duże, w pełni otwarte i zróżnicowane, gdyż gracz może napotkać zarówno gęste lasy, równiny, góry czy malownicze pejzaże z rzekami i jeziorami. 

Po rozpoczęciu zabawy i wybraniu jednej z kilku profesji, główną osią gry staje się przede wszystkim eksploracja i wykorzystywanie wszystkiego, aby przetrwać. Samych rozwiązań rozgrywki jest wiele, ale najbardziej istotnym wydaje się być system budynków. W niebezpiecznym świecie to właśnie porządne konstrukcje pomagają przetrwać i mogą zadecydować o tym, czy uda się bezpiecznie odpocząć, wyleczyć i uzupełnić zapasy. 

W budynkach można tworzyć bazy, które będą wykorzystywane przez frakcje i nas samych. Do frakcji można dołączyć, ale istnieje również możliwość założenia własnej. Jak w każdej grze tego typu, zorganizowana grupa graczy ma zdecydowanie większe możliwości aniżeli samotnik, choć partycypowanie we frakcji wcale nie jest wymagane. Podobnie, jak w walce, gdzie gracz również może wybrać, czy chce walczyć z innymi graczami, czy postaciami sterowanymi przez sztuczną inteligencję.

Oczywiście, jak na grę surviwalową przystało, nie zabrakło elementu craftingu. Tworzyć można wszelakiej maści lekarstwa, przedmioty niezbędne w ekwipunku, czy wreszcie same budynki tak istotne w rozgrywce. Ciekawym rozwiązaniem może pochwalić się także system umiejętności, które to wzrastają wraz z ich używaniem. Postęp w zdobywaniu doświadczenia pozwala także odblokowywać nowe perki i poszerzać gamę dostępnych umiejętności. 


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Lost Region - Gameplay [FullHD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
  • Sonda Lost Region
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee