• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Cabal Online

gra Cabal Online

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: EST Games
Wydawca: Games-Masters.com
Platformy: Windows
Premiera: 2005
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 265. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
75.
ILOŚĆ GŁOSÓW 6
OCENA GRACZY 6.9
OCENA REDAKCJI 6.7

„Cabal Online” to darmowa gra z gatunku MMORPG, stworzona i wydana 29 lutego 2008 roku przez południowokoreańskie studio ESTsoft. Gra opiera się na modelu free-to-play, istnieje jednak możliwość kupna waluty „Cabal Cash” za rzeczywiste pieniądze. Dostępna jest także wersja konta premium, które zapewnia graczom wiele bonusów.

Rozgrywka gry osadzona jest w fantastycznym świecie o nazwie Navareth, w którym tysiąc lat wcześniej wydarzyła się katastrofa, która została wywołana przez grupę potężnych ludzi zwanej „CABAL”. Kierowani utopijnymi ideałami, próbowali oni zawładnąć siłami natury, które zbuntowały się przeciwko nim, powodując Apokalipsę. Tylko sześciu z tych ludzi przetrwało. Ich lider, Faust, przepowiedział odrodzenie sił zła w przyszłości. Akcja gry zaczyna się w momencie, w którym owe siły powracają. Zadaniem graczy jest stawić czoła atakom potworów i dowiedzieć się, co naprawdę za nimi stoi.

W „Cabal Online” dostępnych jest sześć klas postaci: Warrior, Blader, Wizard, Force Archer, Force Shielder, Force Blader. Gracze, zdobywając doświadczenie i rozwijając swoją postać, mają po czasie możliwość wybrania jednej z dwóch nacji, które umożliwiają im między innymi dostęp do lokacji przeznaczonych dla postaci na wysokich poziomach. Ważną częścią rozgrywki jest możliwość kombinacji umiejętności, dzięki czemu dodawane są bonusy. Poza trybem PvE, w „Cabal Online” dostępny jest też tryb PvP, w którym gracze walczą z potężnymi potworami o kluczowe pozycje i bronią ich przed atakami wrogiej nacji.


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Cabal Online - gameplay
Cabal Online - drugi gameplay
Farmersi – Poradnik dla początkujących
Farmersi – Gameplay
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 - Rekordy Świata [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
  • Sonda Cabal Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee