• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Assassin's Creed: Odyssey

gra Assassin's Creed: Odyssey

Gatunek: Inne
Tematyka: RPG akcji w antycznej Grecji
Grafika: 3D
Producent: Ubisoft
Wydawca: Ubisoft
Platformy: PC, PS4, Xbox One
Premiera: 2018
Polska wersja: NIE
Koszt gry: 100zł
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 435. WG GATUNKU Inne
87.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 8.0

Assassin's Creed Odyssey to jedenasta odsłona cyklu, który zaskarbił sobie serca milionów graczy na całym świecie. O ile pierwsze odsłony gry były skoncentrowane na odwiecznym konflikcie templariuszy z zakonem asasynów, tak od części o nazwie Origins gra zaczęła bardzie dowolnie podchodzić do tej walki, przy okazji serwując graczom luźniejszą i szerszą perspektywę na konflikt, przy okazji pokazując nieznane dotąd w serii epoki historyczne. Odyssey zabiera graczy do antycznej Grecji, w której prym wiodą Ateny oraz Sparta. Nie zabraknie eksploracji i wspinaczki, emocjonującej walki, a także tak lubianych podróży morskich. 

Assassin's Creed: Odyssey to mocny zwrot w stronę najlepszych gier RPG z trzecią częścią serii Wiedźmin na czele. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon, Odyssey przykłada największą wagę do rozwoju postaci, zdobywaniu coraz to nowszych umiejętności i wykonywaniu całej masy zadań, w tym także questów pobocznych. Cała akcja dzieje się w ogromnym świecie, będącym growym przedstawieniem antycznej Grecji. Wiąże się z tym obecność dziesiątek lub nawet setek większych lub mniejszych wysepek, do których można dostać się drogą morską, w towarzystwie uroczych szant. Każda lokacja posiada swój specyficzny klimat, różni się również przyrodą i architekturą. 

Assassin's Creed: Odyssey pobija wszelkie dotychczasowe osiągnięcia serii, w tym także pod względem jakości oprawy wizualnej. Gra jest jedną z najpiękniejszych odsłon cyklu, oferuje niezwykle ciekawy system walki oraz możliwość ulepszania uzbrojenia. Jak na antyczną Grecję przystało, w grze nie brak także stworzeń rodem z mitologii, które nie raz i nie dwa staną nam na drodze. Gra idealnie balansuje miedzy faktyczną historią epoki, a cudownymi wyobrażeniami z opowieści i znanej nam mitologii. 


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Assassin's Creed: Odyssey - Gameplay [FullHD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
  • Sonda Assassin's Creed: Odyssey
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee