• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Ash of Gods

gra Ash of Gods

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: izometryczna
Producent: Aurum Dust
Wydawca: Aurum Dust
Platformy: PC
Premiera: 2018
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Buy to play
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 523. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
140.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.0

Ash of Gods to pełnokrwista gra RPG, która zawiera w sobie elementy sieciowe. Jednak jak przystało na produkcję z tej kategorii twórcy przede wszystkim opowiadają w niej ciekawą historię, której zdecydowanie warto przyjrzeć się bliżej. Produkcja powstała jako debiutancki tytuł rosyjskiego studia Aurum Dust. Na swój pierwszy tytuł zbierało pierwotnie pieniądze w croundfundingu. Gra zadebiutowała 23 marca 2018 roku na wszystkich najważniejszych platformach począwszy od komputerów osobistych poprzez bardzo popularne konsole Playstation 4 oraz Xbox One, a skończywszy na Switchu.

Twórcy postawili w tym wypadku na rozbudowaną i wciągającą fabułę. Akcja tytułu osadzona została w świecie fantasy wykreowanym przez Siergieja Malickiego. Rosyjskiego pisarza fantasy, który równolegle przygotowywał książkę pod tym samym tytułem. Ash of Gods dzieje się w fikcyjnym świecie Terminium, które przypomina średniowieczną Europę. Jednak jak to bywa w tego typu grach na świat padł cień i strach, a to za sprawą oponentów – Żniwiarzy. To obca rasa, która za wszelką cenę chce zniszczyć cywilizację, którą zastała w Terminium. Historia na pierwszy rzut oka wydaje się mało ciekawa, jednak w praktyce nabiera później rumieńców. Po pierwsze to co odróżnia od pozostałych produkcji to system wyborów moralnych. Twórcy postawili na urzeczywistnienie całej rozgrywki, przez co przed garstką bohaterów co chwilę stawiane są trudne wybory, które bezpośrednio rzutują na świat i naszych śmiałków. Warto wspomnieć, że śmierć jednego czy wszystkich protagonistów nie oznacza końca gry.

Pod względem mechaniki rozgrywki poruszamy się po świecie gry na mapie wybierając odpowiednie ścieżki. Walki rozgrywamy w systemie turowym. Przenosimy się wówczas na nową mapę podzieloną na kwadraty. Każdy z naszych bohaterów staje do walki przeciwko oponentom. Dodatkowo w nasze ręce zostały oddane specjalne umiejętności protagonistów dzięki czemu możemy zmieniać diametralnie wynik starcia. Pod względem technicznym Ash of Gods prezentuje się niezwykle dobrze. Twórcy tym razem przygotowali dla nas ręcznie malowaną dwuwymiarową grafikę, dzięki czemu dostajemy prawdziwą wizualną ucztę, a całość charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem. Warto zaznaczyć, że produkcja ta jest dostępna w naszym rodzimym języku na wszystkich platformach – PC, Playstation 4, Xbox One oraz Switchu.


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ash of Gods gameplay [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
  • Sonda Ash of Gods
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee