• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Age of Conan: Unchained

gra Age of Conan: Unchained

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: FunCom
Wydawca: Eidos
Platformy: Windows
Premiera: 2008
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 189. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
57.
ILOŚĆ GŁOSÓW 7
OCENA GRACZY 7.0
OCENA REDAKCJI 6.3

„Age of Conan” to reprezentant gatunku MMORPG opracowany przez norweskie studio Funcom i wydany w 2008 roku przez Eidos Interactive z podtytułem „Hyborian Adventures”. Gra luźno nawiązuje do świata fantasy przedstawionego przez Roberta E. Howarda w słynnej serii książek o Conanie Barbarzyńcy, a jej fabuła toczy się rok po wydarzeniach opisanych w „Godzinie smoka”.

„Age of Conan” na początku wymagała abonamentu, jednak w 2011 roku dodana została opcja darmowa z mikropłatnościami, która oferowała ograniczony dostęp do zawartości gry w porównaniu z wersją premium. Wtedy podtytuł gry został zmieniony na „Unchained”. Od lutego 2013 roku gra jest dostępna do pobrania za darmo z platformy Steam.

Akcja gry toczy się w pseudohistorycznym świecie fantasy dobrze znanym fanom prozy Howarda. Obecnie zasiadający na tronie królestwa Aquilonii Conan Cymeryjczyk żelazną pięścią zmaga się z pradawnymi siłami zła, które dążą do jego obalenia. Zadaniem gracza jest przetrwanie w owym nieprzyjaznym świecie.

Rozgrywka „Age of Conan” zaczyna się dość nietypowo. Nowi gracze zdobywają pierwsze umiejętności w trybie jednoosobowym, który pełni rolę samouczka. Z czasem, nowo wykreowana postać opuszcza ów tryb by dołączyć do pozostałych graczy. Do dyspozycji są cztery główne klasy: Kapłan, Łotr, Żołnierz i Czarodziej. Dzielą się one na dalsze podklasy. Walka opiera się na kombinacjach ciosów, które są poniekąd cechą charakterystyczną gry. Poza trybem PvE, „Age of Conan” oferuje również rozbudowany tryb PvP, którego ważną częścią są oblężenia.

Warto również dodać, że od 2009 roku działa serwer przeznaczony dla polskich graczy. Wtedy wydana została w pełni spolonizowana wersja gry, w której udział wzięli profesjonalni aktorzy znani z licznych ról dubbingowych.


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Age of Conan: Unchained - gameplay
Age of Conan: Unchained - drugi gameplay
Farmersi – Poradnik dla początkujących
Farmersi – Gameplay
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 - Rekordy Świata [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
  • Sonda Age of Conan: Unchained
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee