• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Zarabianie w polskim Internecie na grach

Zarabianie w polskim Internecie na grach

Zarabianie w Internecie i przy pomocy gier to rzecz, o której słyszy się dość regularnie. Niestety, często piękne i atrakcyjne oferty sprowadzają się do wyłudzania danych osobowych od nieświadomych osób, lub też po prostu nie są w stanie zapewnić realnego źródła dochodu. Czy zatem istnieją sensowne sposoby na zwiększenie swojego domowego budżetu przy pomocy komputera, sieci oraz gier? Zdecydowanie tak. Poniżej kilka takowych przykładów.

Zarabianie w polskim Internecie na grach - League of Legends

GRAJ SKUTECZNIE, ZARABIAJ SKUTECZNIE

Szeroka gama gier wideo wymaga od graczy dziesiątek, jeżeli nie setek i nawet tysięcy godzin spędzonych na polepszaniu swoich umiejętności, ekwipunku i wyników. Jeżeli widzimy, że jakaś produkcja nie stanowi dla nas większego wyzwania i poznaliśmy jej sekrety, możemy zastanowić się nad monetyzacją czasu włożonego w granie. O czym mowa?

Po pierwsze, wszelkiej maści rzadkie przedmioty, waluty z gier czy wysoko rozwinięte postaci. Wiele osób nie chce rozpoczynać swojej przygody od zera i ma ochotę na zakup lepszej jakości ekwipunku albo i gotowej postaci na danym poziomie. Wtedy na scenę wchodzimy my, z ofertą takowej postaci na wyższym poziomie. Dość powiedzieć, że niektóre oferty potrafią osiągać ceny powyżej kilku tysięcy złotych. Bardziej podstawowe natomiast stanowić będą mniejszy zarobek, ale i ich wykonanie zajmie mniej czasu. 

W tej kategorii można by też wspomnieć o tzw. Boostowaniu postaci. Jest to zajęcie popularne na przykład w grach MOBA, jak League of Legends. Doświadczony gracz za odpowiednią opłatą jest w stanie zdobyć określony poziom czy rangę, a popyt na takie usługi bywa naprawdę duży.

Zarabianie w polskim Internecie na grach - MTG: Arena

POKAŻ SIĘ ŚWIATU

Nikogo nie dziwi mocna pozycja platform streamingowych, prawda? To wielki tort, z którego każdy może spróbować wziąć swój kawałek. Prowadzenie transmisji z gier wideo to świetny pomysł na zarobienie dzięki grom, bowiem otwiera to przed nami szereg możliwości – różnego rodzaju współprace, nawiązywanie kontaktów i tak dalej. Pieniądze można zdobyć na wiele różnych sposobów, od monetyzacji ze strony samej platformy, na donacjach od widzów kończąc. Lecz tych ostatnich trzeba w jakiś sposób przyciągnąć – jak? Po pierwsze, pamiętajmy o jakości naszej produkcji. Wymagany na pewno jest dobry sprzęt, który uciągnie grę w najwyższych ustawieniach i da radę streamować obraz w wysokiej jakości (łącznie z naszym dźwiękiem).

Poza tym, trzeba znaleźć swoją niszę albo wyczuć moment. Krótko po premierze ostatniego Call of Duty: Modern Warfare, w sobotni wieczór działały może trzy streamy z tej produkcji. Dziś jest o niej zdecydowanie głośniej z racji darmowego rozszerzenia Warzone. Z pewnością była to okazja do stworzenia swojej rosnącej społeczności.

Zarabianie w polskim Internecie na grach - Call of Duty: Infinite Warfare

PODPOWIADAJ I UCZ

Poradniki do gier, wszelkiej maści tutoriale i wprowadzenia to coś, co będzie przydatne zawsze. Szczególnie, gdy gra jest na tyle złożona, że ważne jest odpowiednie prowadzenie swojej postaci i wykonywanie właściwych czynności. Często sprawia to wielu osobom problemy, a niektóre serwisy internetowe chętnie przyjmą w swoje szeregi osobę chcącą w formie wideo czy tekstu wytłumaczyć tajniki danej gry. Bywa to zajęcie czasochłonne, ale nie powinno stanowić problemu dla osoby, która po prostu dobrze gra w gry i umie przekazywać zdobytą w nich wiedzę.

LINKI PARTNERSKIE I POLECENIA

Czwarta metoda będzie niejako połączeniem dwóch sposobów. Po pierwsze, metodą na zarabianie samą w sobie może stać się prowadzenie ciekawego bloga, strony w serwisie Facebook czy kanału YouTube. Tematyka? Zgodna z naszymi zainteresowaniami, wiedzą i umiejętnościami. Tak, abyśmy czuli się w tym jak najlepiej. Na pewno przyda się też szczypta innowacyjności, regularność i wysoka jakość naszej pracy. To pozwoli poszerzyć zasięgi i zyskać stałych fanów i obserwatorów. Może to doprowadzić do szeregu współprac czy kontraktów, natomiast pojawia się też druga opcja, czyli korzystanie z linków polecających.

Niektóre firmy sprzedające czy świadczące usługi mają różne programy partnerskie, w ramach których za polecenie ich usług, otrzymujemy kilka procent od zysku z osób poleconych. W branży gier taką możliwość dają serwisy handlujące kluczami do gier, jak G2A czy Kinguin. W branży turystycznej natomiast, zyskać pozwala Airbnb oraz firmy oferujące karty walutowe, na przykład Revolut. Każda z tych opcji to realne pieniądze do zgarnięcia.

 

CZYTAJ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW O TEMATYCE E-SPORTU I ZARABIANIA ONLINE

E-sport zarobki najlepszych graczy

Gry na których można zarobić pieniądze online

Roblox robi z dzieci milionerów - zarabiaj pieniądze grając

 

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.

 


 • Lineage logo gry png

  Lineage

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Medieval fantasy
  Grafika: izometryczna
  Producent: NCsoft
  Wydawca: NCsoft
  Platformy: Windows

  • 7.6
  • 0.0
  • 7.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Lineage - gameplay
Lineage - drugi gameplay
Happy Tower – Gameplay [Full HD]
League of Angels: Legacy – Gameplay [Full HD]
League of Angels: Legacy – Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Lineage
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee