• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

World of Tanks już w wersji 1.0

World of Tanks już w wersji 1.0

Jedna z najpopularniejszych produkcji o czołgach otrzymała potężną aktualizację. Pierwotnie produkcja pojawiła się ponad osiem lat temu na komputerach osobistych. Od tego czasu zmieniło się naprawdę bardzo dużo. Przede wszystkim gra białoruskiego studia Wargaming stopniowo pojawiała się na kolejnych platformach – konsolach Playstation, Xbox, a także platformach mobilnych Androidzie oraz iOS. Osiem lat to również ogromny przeskok technologiczny, jednak gry komputerowe przez ten czas w znaczący sposób uległy poprawie jeśli chodzi o oprawę graficzną. Nie inaczej było w przypadku World of Tanks. Gra już od pewnego czasu trąciła już myszką i nie wyglądała najlepiej.
World of Tanks wersja 1.0
Białorusini jednak już od pewnego czasu przygotowali i testowali nową odsłonę swojego silnika, dzięki czemu właśnie zadebiutowała na serwerach produkcji wersja oznaczona numerem 1.0. Zmiany są naprawdę bardzo duże i gra wygląda znacznie lepiej. Wargaming dodał kilka różnych dodatków, które jeszcze bardziej urzeczywistniają cały tytuł. Zyskaliśmy zaawansowaną fizykę zniszczeń dzięki technologii Havok, a dzięki współpracy z Intelem optymalizacja produkcji stoi na najwyższym możliwym poziomie.

Według zapewnień twórców minimalne wymagania produkcji nie uległy zmianie, a graficznie produkcja wygląda o niebo lepiej. Twórcy musieli przemodelować wszystkie 30 map – przy okazji dodano nową o nazwie Lodowiec. Mimo wszystko starzy wyjadacze nie powinni czuć się zagubieni, bowiem cała mechanika związana ze sterowaniem czołgami czy walkami nie uległ zmianie. Ze zmian warto nadmienić odświeżoną ścieżkę dźwiękową, powinniśmy zyskać sporo nowego materiału, który będzie nas wspomagał w czasie bitew.

World of Tanks w swojej najnowszej odsłonie oznaczonej numerem 1.0 wygląda naprawdę bardzo dobrze i jeśli tylko zrobiliście sobie dłuższą przerwę od tej produkcji warto zajrzeć do niej ponownie i przekonać się na własne oczy jak całość prezentuje się w akcji. Liczę, jednak, że ten patch to tylko preludium kolejnych aktualizacji, które wprowadzą przede wszystkim więcej nowego contentu.

Wojciech Łęczycki

Wojciech Łęczycki

Fan wszelkiej maści technologii, a w szczególności nowinek mobilnych. Właściciel, a zarazem redaktor naczelny bloga MobileWorld24.pl Gracz z długoletnim stażem, który lubuje się przede wszystkim w tytułach RPG i produkcjach akcji. Przygodę z grami wieloosobowymi rozpoczynał od serii Call of Duty oraz prostych gier przeglądarkowych. W wolnej chwili uwielbia zanurzać się światy fantasy zarówno książkowe jak i filmowe. Z wykształcenia farmaceuta.


 • World of Tanks logo gry png

  World of Tanks

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Bitwy pancerne (Action MMO)
  Grafika: 3D
  Producent: Wargaming.net
  Wydawca: Wargaming.net
  Platformy: Windows, Xbox 360

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

World of Tanks - GamePlay
World of Tanks - drugi GamePlay
World of Tanks Generals - Launch Trailer [Full HD]
Dziennik twórców World of Tanks (polskie drzewko) [Full HD]
World of Tanks - 1941 Battle: 360° [4K]

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda World of Tanks
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee