• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Wojny Panteonów w Skyforge!

Wojny Panteonów w Skyforge!

2 grudnia studio Allods Team ogłosiło rozpoczęcie turnieju w ramach którego mogą zmierzyć się ze sobą wszystkie panteony Aelionu. Zawody będą się odbywać na wielu płaszczyznach. Liczebność nie ma znaczenia. W starciu mogą wziąć zarówno paroosobowe grupy, jak i potężne armie nieśmiertelnych. Do wygrania natomiast przewidziane są nagrody, o które warto walczyć.

Turniej będzie podzielony na trzy etapy i będzie trwał około trzech miesięcy. Podczas każdego etapu przez 24 dni odbywać się będą równolegle starcia między poszczególnymi Panteonami zgłoszonymi do turnieju oraz bitwami między członkami danego Panteonu a potężnymi potworami. W ramach trybu PvP, każdy Panteon będzie musiał wystawić pięciu swoich przedstawicieli którzy zetrą się z równie liczebną drużyną przeciwną. Dziennie odbędzie się sześć podobnych bitew. Natomiast w przypadku trybu PvE każdy Panteon jest zobligowany do wystawienia drużyny składającej się z dziesięciu graczy, których zadaniem będzie przedarcie się przez kolejne, coraz trudniejsze fale potworów.
Skyforge Wojny Panteonów
Jak już wspomniałem, jest o co walczyć. Najpotężniejszym Panteonom dane będzie umieścić na orbicie swoją własną stację, natomiast zwycięzcy zadecydują, jakich nowych możliwości doświadczą gracze na całym serwerze. Ponadto pierwszych dziesięć Panteonów będzie mogło zawalczyć o prawa do posiadania świątyni Złotej Ligi, która zostanie wzniesiona na jednej z lokacji po zakończeniu turnieju. Tereny należące do szczęśliwego Panteonu zostaną udekorowane jego barwami, natomiast najzacieklejszym wojownikom podczas starć zarówno PvP jak i PvE, zostaną postawione popiersia w Obserwatorium Świętych. Nagrodzonym jednak nie dane będzie, gdyż w każdej chwili inne Panteony będą mogły najechać zwycięskie tereny i starać się je zająć.

Szykują się zatem trzy miesiące pełne wrażeń w świecie Skyforge. Do zobaczenia na turnieju i miejmy nadzieję, że będziemy po tej samej stronie!
 

Łukasz Szybałdin

Łukasz Szybałdin

Grał w teatrze, tańczył tańce ludowe a nawet zdarzyło mu się śpiewać w zespole, ale to było dawno. Obecnie studiuje nanoinżynierię na Politechnice Wrocławskiej próbując "poznać język wszechrzeczy", co choć bardziej przypomina starcie mopsa z niedźwiedziem, dzielnie próbuje osiągnąć. Uwielbia gry komputerowe wszelkiego gatunku i od zawsze pragnął zajmować się ich tworzeniem.

 


 • Skyforge logo gry png

  Skyforge

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy/Sci-fi
  Grafika: 3D
  Producent: Allods Team
  Wydawca: Mail.ru
  Platformy: Windows

  • 7.7
  • 0.0
  • 7.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Skyforge - Archer Gameplay [Full HD]
Skyforge - Journey of the Divine Trailer [Full HD]
Skyforge - Alchemist Gameplay Trailer [Full HD)
Skyforge - Operation Ophelia Trailer [Full HD]
Skyforge - Cybernetic Alliance Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Skyforge
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee