• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Skyforge - Bogowie potrzebują Twojej pomocy!

Skyforge - Bogowie potrzebują Twojej pomocy!

Ponad rok temu miało miejsce rozpoczęcie zamkniętych beta testów dla kontrowersyjnego MMORPG „Skyforge”. Mimo wielu negatywnych opinii, twórcy mogli pochwalić się już liczbą 1.2 miliona kont zaledwie parę miesięcy później. Czy świeża aktualizacja „Reapers` Revenge” zdobędzie aprobatę fanów i przyciągnie nowych graczy?

Na oficjalnej stronie produkcji pojawił się szereg opisów, dotyczących zarówno drobnych, jak i poważnych zmian. Wiele punktów przedstawia tylko małe odświeżenia stylistyczne, jednakże parę szczególnie przyciąga naszą uwagę. Jak powszechnie wiadomo, najcięższych przeciwników spotykaliśmy wypełniając serię C,a po jej ukończeniu można było odczuć brak „wyzwania”. Twórcy odpowiedzieli na wołania graczy i tak powstała seria D. Do tej pory stawaliśmy czoła tylko jednemu przeciwnikowi na raz. Już na starcie, rozpoczynając serię D1, wrogów mamy aż sześciu, a walka wymaga od nas pomysłowości i bardziej skomplikowanych strategii.

Skyforge mmorpg beta test
W aktualizacji nowe wyzwania oznaczają także nowe umiejętności. Gracze będą mogli rozwijać swoje statystyki poprzez zmiany w „Distortion Vectors”, dzięki czemu zwiększy się ich liczba punktów prestiżu oraz łatwiej będzie stawiać czoła nowym przeciwnikom. Nie tylko postacie otrzymają możliwość rozwoju. Pojawi się zupełnie nowa opcja zwana „Mount Upgrade system”. W świecie Skyforge spotykamy wiele wierzchowców, które nie tylko pomagają w podróży, ale też asystują w walce, czy podkreślają nasz boski „image”. Jak opisują twórcy, „perfekcja nie zna granic”, więc każdy wierzchowiec może być bardziej użyteczny. Nowo wprowadzony system oferuje zmiany w trzech kategoriach: „Vehicles Health”, „Call Speed” oraz „Movement Speed”. Ponadto, im większa liczba mountów w naszej kolekcji, tym więcej zmian jesteśmy w stanie przeprowadzić.

Nowa aktualizacja oferuje naprawdę wiele, a my przedstawiliśmy tylko czubek góry lodowej. Zapraszamy do odwiedzin na oficjalnej stronie produkcji, a także do zapoznania się z recenzją gry Skyforge na naszym portalu. Niech boska moc będzie z wami!

Kamil Milkiewicz

Kamil Milkiewicz

Pasję do gier MMORPG zawdzięcza długej przygodzie z WoWem, jednak lubi też przysiąść do dobrego RTS'a. Wielki fan Tolkienowskiego świata. Wolne chwile spędza na oglądaniu klasyki amerykańskiego kina i studiowaniu książek kulinarnych. Kiedy nie siedzi przed komputerem dźwiga ciężary i spotyka się z przyjaciółmi.
 


 • Skyforge logo gry png

  Skyforge

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy/Sci-fi
  Grafika: 3D
  Producent: Allods Team
  Wydawca: Mail.ru
  Platformy: Windows

  • 7.7
  • 0.0
  • 7.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Skyforge - Archer Gameplay [Full HD]
Skyforge - Journey of the Divine Trailer [Full HD]
Skyforge - Alchemist Gameplay Trailer [Full HD)
Skyforge - Operation Ophelia Trailer [Full HD]
Skyforge - Cybernetic Alliance Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Skyforge
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee