• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Wild West Online za darmo i z trybem battle royale

Wild West Online za darmo i z trybem battle royale

W zalewie recenzji i informacji o Red Dead Redemtion 2, o uwagę graczy walczy Wild West Online - gra studia WWO Partners będąca emergentną przygodą na dzikim zachodzie. Grupą docelową dla twórców miały być osoby, którym doskwierał brak pecetowego portu Red Dead Redemption i już na pierwszy rzut oka widać jawną inspirację tytułem Rockstara. Powstała dzięki zbiórce na Kickstarterze. Ostatnimi czasy pojawiły się ciekawe ogłoszenia dotyczące gry. 

Spredaż Wild West Online i rozwój gry to droga dość wyboista i skrętna. Przez dłuższy czas nie usłyszaliśmy żadnych wieści o grze ze strony deweloperów, bo tak naprawdę nie wiedzieli czy wciąż są zatrudnieni i czy mogą się jeszcze wypowiadać na jakikolwiek temat związany z produkcją. Ba, nie otrzymali wypłaty przez trzy ostatnie miesiące.

W środę, na oficjalnym forum gry pojawiła rozpiska z planami na przyszłość. Istotną zmianą jest przejście na model free to play - napewno dzięki temu twórca zyska pokaźną ilość nowych graczy. Przyciągnie do siebie zwłaszcza te osoby, które nie posiadają konsoli i spragnione są gry w westernowym settingu. Miejmy nadzieję, że mikropłatności nie będą inwazyjne, gra zarobi na siebie, a studio opłaci dzięki temu swoich pracowników.
Wild West Online za darmo battle royale
Co dokładnie będzie się działo z grą:

1. Jeśli posiadacie już WWO - spokojna głowa, wasze konto pozostanie nienaruszone. Orzymacie wartościowe nagrody za bycie lojalnymi graczami.
2. Od teraz zmuszeni będziemy do używania nowego klienta. Póki co będzie on dostępny tylko na stronie gry, później pojawi się na Steamie. Z poziomu nowego klienta będziemy mieć dostęp do dwóch nowych trybów - Frontier i Magnificent 5. Pierwszy z nich to PvP w otwartym świecie, a Magnificent 5 jest swego rodzaju Battle Royale'em.
3. Tak jak wspomniałem wyżej, gra będzie darmowa dla wszystkich.

Magnificent 5 dostępny będzie w wersji testowej za około tydzień. Tryb Frontier pojawi się natomiast, w listopadzie.

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę elektroniczną w ogóle. 

 


 • Wild West Online logo gry png

  Wild West Online

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Dziki Zachód
  Grafika: 3D
  Producent: WWO Partners
  Wydawca: WWO Partners
  Platformy: PC

  • 7.0
  • 0.0
  • 7.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Wild West Online - Gameplay
Happy Tower – Gameplay [Full HD]
League of Angels: Legacy – Gameplay [Full HD]
League of Angels: Legacy – Trailer [Full HD]
World of Warships Legends – Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Wild West Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee