• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Trzeci sezon tchnie nowe życie w H1Z1

Trzeci sezon tchnie nowe życie w H1Z1

Trzeci sezon w H1Z1 na PS4 wystartuje już 21 lutego wraz z premierą Beyond Royale - nowego, darmowego rozszerzenia będącego największą aktualizacją w historii konsolowej wersji H1Z1. Do gry zmierzają dwa zupełnie nowe tryby rozgrywki, system rankingowy, 100-poziomowy Battle Pass oraz szereg nowych opcji oraz usprawnień (zwiastun).

Trzeci sezon w H1Z1 to między innymi:

- FFA Deathmatch: Ten nowy tryb rozgrywki łączy ze sobą wartką akcję i zakrojoną na szeroką skalę rozwałkę, tworząc tym samym jedno epickie doświadczenie. Pięćdziesięciu graczy trafia tu na niewielkie pole bitwy, podczas gdy arsenał ulega ciągłej zmianie, a każdy gracz odradza się natychmiastowo. Celem jest uzyskanie 25 zabójstw, zanim skończy się czas.

- Nowy system rankingowy: Trzeci sezon przynosi zupełnie nowy system rankingowy, który wspira dotychczasowe, sezonowe tabele wyników dla każdego z trybów battle royale (Solo, Duo i Składy). Do gry wprowadzonych zostanie sześć nowych rang (od Brązu po Mistrzowską), przy dodatkowym śledzeniu liczby zabóstw, meczy, a także innych statystyk. Statystyki zostaną zresetowane pod koniec trzeciego sezonu.

- Poligon treningowy: Zarówno weterani, jak i nowicjusze będą mogli doskonalić swoje umiejętności i testować ekwipunek w tym nowym trybie rozgrywki. To doskonałe miejsce, by opanować każdy rodzaj broni, zanim gracz podejmie decyzję o dołączeniu do rankingowej zabawy.

- Battle Pass 3. Sezonu: Oferujący ponad 200 przedmiotów kosmetycznych (w tym nowe typy przedmiotów i dziewięć pełnych strojów), 100-poziomowy Battle Pass 3. Sezonu to największa tego typu przepustka w H1Z1 do tej pory. Podobnie jak w poprzednich sezonach, subskrybenci PlayStation Plus otrzymają dostęp do osobnej ścieżki pełnej ekskluzywnych nagród.
H1Z1 nowy sezon
Oprócz tego trzeci sezon to szeroka gama usprawnień i nowych funkcji w grze, m.in. nagrody za frekwencję, przeprojektowane lobby i interfejs, a także multum wyzwań dla graczy, którzy zdobędą wszystkie 100 poziomów Battle Passa.

Więcej informacji na temat trzeciego sezonu w H1Z1 na PS4 można znaleźć pod tym adresem. H1Z1: Battle Royale oficjalnie zadebiutowało na PlayStation 4 w Sierpniu 2018 roku i natychmiast stało się hitem. Po tym, jak w ciągu zaledwie pierwszego miesiąca od premiery gra została pobrana 10 mln razy, H1Z1: Battle Royale stało się drugim najczęściej pobieranym tytułem 2018 roku. Gra znalazła się również w top 5 najczęściej pobieranych gier w zeszłym miesiącu na PlayStation.

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę technologiczną w ogóle. 
 


 • H1Z1 logo gry png

  H1Z1

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Survival
  Grafika: 3D
  Producent: Daybreak
  Wydawca: Daybreak
  Platformy: PC, PS4

  • 0.0
  • 0.0
  • 7.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

H1Z1 - Gameplay [HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda H1Z1
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee