• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Tryb battle royale powróci do Path of Exile

Tryb battle royale powróci do Path of Exile

Tłumaczę już na samym początku. Dla graczy, którzy grają w Path of Exile wiedzą, ale reszta może być nieco zdezorientowana, bowiem jak w pełnokrwistym RPG może znajdować się tryb Battle Royale? Otóż twórcy gry Grinding Gear Games przygotowali z okazji pierwszego kwietnia wcześniej wspomniany tryb. Całość została niezwykle entuzjastycznie przyjęta przez samych graczy, bowiem tylko w 31 godzin (właśnie przez ten czas tryb był dostępny dla każdego) rozegrano ponad 28 tysięcy starć. Liczby te robią wrażenie, tym bardziej, że tryb ten został przygotowany jako ciekawostka i żart.
Path of Exile tryb battle royale
Sami gracze również chcieli by ten tryb zawitał do produkcji na stałe, jednak czy tak się stanie dokładnie jeszcze nie wiemy, ale Grinding Gear Gamest zapowiada, że w jakiejś formie powróci. Tylko czy będzie on dostępny jedynie cyklicznie związany z jakimś eventem czy dostaniemy po prostu taki tryb tego nie wiemy. Jako ciekawostkę dodam, że sami twórcy nie przygotowywali battle royale zbyt długo. Wykorzystali elementy, które już mieli gotowe  i całość zajęła im około 24 godzin roboczych. Liczę, że jeśli pojawi się ten tryb ponownie to będzie on znacznie bardziej rozbudowany i na dłuższy czas zagości w Path of Exile. Zresztą sami twórcy otrzymali feedback od graczy i wiedzą, że wiele elementów, które sprawdziły się w podstawowych trybach gry tak w battle royale nie mają racji bytu, lub po prostu są zbyt mocne, co w dużej mierze psuje balans rozgrywki. A Wy czekacie na powrót battle royale w produkcji Grinding Gear Games? Dajcie znać w komentarzach.

Wojciech Łęczycki

Wojciech Łęczycki

Fan wszelkiej maści technologii, a w szczególności nowinek mobilnych. Właściciel, a zarazem redaktor naczelny bloga MobileWorld24.pl Gracz z długoletnim stażem, który lubuje się przede wszystkim w tytułach RPG i produkcjach akcji. Przygodę z grami wieloosobowymi rozpoczynał od serii Call of Duty oraz prostych gier przeglądarkowych. W wolnej chwili uwielbia zanurzać się światy fantasy zarówno książkowe jak i filmowe. Z wykształcenia farmaceuta.


 • Path of Exile logo gry png

  Path of Exile

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Dark fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Grinding Gear Games
  Wydawca: Grinding Gear Games
  Platformy: PC

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Atlas of Worlds draws near. Step into the void. [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Path of Exile
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee