• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Path of Exile z czterema dodatkami

Path of Exile z czterema dodatkami

Twórcy Path of Exile nie zamierzają zwalniać tempa i jeszcze w tym roku zaprezentują graczom cztery nowe dodatki do swojej produkcji. Wszystko odbędzie się w zgodzie z trwającymi przy okazji pracami nad kontynuacją produkcji. Już niedługo zostaną zaprezentowane informacje na temat pierwszego rozszerzenia które ma dotrzeć do graczy wraz z aktualizacją gry. 

Path of Exile

Grinding Gear Games, czyli twórcy gry zapowiedzieli, że w 2020 roku gracze Path of Exile otrzymają cztery nowe dodatki. Fani popularnego RPG mogą czuć się rozpieszczeni, albowiem poza nowinkami związanymi z grą, czeka ich także kontynuacja, nad którą również trwają prace. 

Twórcy zamierzają wypuszczać po jednym z dodatków na każdy kwartał bieżącego roku. W związku z tym, pierwszy ukaże się już z aktualizacją oznaczoną numerem 3.10.0, a szczegóły na jego temat ujawnione zostaną pod koniec lutego. Kiedy zatem nastąpi sama premiera? Osoby odpowiedzialne za grę przyznały, że kolejne aktualizacje będą pojawiać się mniej więcej w analogicznym terminie do tych ubiegłorocznych. Zastrzegają sobie jednak możliwość różnic rzędu jednego lub dwóch tygodni.

Z kolei o zapowiadanej aktualizacji 4.0.0. najwięcej będzie nam dane dowiedzieć się zapewne podczas tegorocznych targów E3, bowiem twórcy niedawno potwierdzili, że kolejne informacje na ten temat mają ujrzeć światło dzienne w okolicach połowy roku. W tym miejscu warto również przypomnieć jakie założenia przyświecają kontynuacji, bowiem intensywny rozwój pierwszej części wobec trwającej produkcji kontynuacji może konfundować. Oczywiście gry będą niejako kompatybilne. Oznacza to, że druga część Path of Exile będzie poza nowościami oferować także całą zawartość części pierwszej.

Inną z nowości na ten rok jest przy okazji fakt zwiększenia liczby osób pracujących przy wersjach konsolowych gry. Wiąże się z tym przede wszystkim fakt, że gracze konsolowi nie będą już skazani na takie opóźnienia względem PC, jak do tej pory. Nie pozostaje zatem nic innego, jak wejść do gry i oczekiwać nadchodzących nowości, bowiem twórcy z pewnością przygotowują je na najwyższym poziomie. 

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.

 


 • Path of Exile logo gry png

  Path of Exile

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Dark fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Grinding Gear Games
  Wydawca: Grinding Gear Games
  Platformy: PC

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Atlas of Worlds draws near. Step into the void. [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Path of Exile
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee