• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Twórcy Path of Exile pracują nad lepszą grafiką

Twórcy Path of Exile pracują nad lepszą grafiką

Fanom hack'and'slashy nie trzeba przedstawiać produkcji Path of Exile. Gra, która zdobyła naprawdę sporą popularność gdy część fanów produkcji z serii Diablo nie do końca spodobała się najnowsza odsłona oznaczona numerem trzy. Ci, którzy zaczęli grać w Path of Exile cenili sobie przede wszystkim powrót do korzeni, duże możliwości eksploracji i wiele innych elementów, kilka milionów graczy po prostu zakochała się w tej grze. Jednak już na samym początku, jeszcze za czasów bety Path of Exile nie należała do najpiękniejszych produkcji dostępnych na komputerach osobistych. Większości fanów ten stan rzeczy nie przeszkadzał, bo liczy się przede wszystkim sama rozgrywka, jednak studio Grinding Gear Games postanowiło coś z tym fantem zrobić.

Część teamu odpowiadającego za rozwój produkcji zostało odelegowane do zadania poprawy jakości grafiki w Path of Exile, czego efektem jest zaprezentowanie światu powyższego filmiku zza kulis prac. Jak sami widzicie jak na razie zmiany te ciężko nazwać skokiem technologicznym, zdecydowanie bardziej mi pasuje w tym wypadku określenie „powolna ewolucja”. Zmiany są widoczne, znacznie bardziej szczegółowe otoczenie, więcej smaczków graficznych, lecz mimo wszystko zmiany te nie są spektakularne. Liczę mimo wszystko, że prócz samej grafiki zmieni się również nieco animacja postaci i sama fizyka występująca w grze. Te elementy zdecydowanie bardziej kuleją na pierwszy rzut oka gdy zasiada się do komputera. Na szczęście dla części graczy twórcy zapewniają, że poprawa jakości grafiki w żaden sposób nie wpłynie na wymagania techniczne gry, a ilość klatek na sekundę na naszych komputerach nadal będzie stała .
 Path of Exile
Jak na razie zmiany, które widzieliście na filmiku są na wczesnym etapie prac, więc ciężko powiedzieć kiedy ujrzą światło dzienne w finalnej wersji. Jak na razie musimy się uzbroić w cierpliwość, ale oczekiwanie powinien osłodzić patch, który zadebiutuje w grze już na początku marca. Dajcie znać w komentarzach jak Wam się podobają zmiany zaproponowane przez Grinding Gear Games. Idą one w dobrą stronę?

Wojciech Łęczycki

Wojciech Łęczycki

Fan wszelkiej maści technologii, a w szczególności nowinek mobilnych. Właściciel, a zarazem redaktor naczelny bloga MobileWorld24.pl Gracz z długoletnim stażem, który lubuje się przede wszystkim w tytułach RPG i produkcjach akcji. Przygodę z grami wieloosobowymi rozpoczynał od serii Call of Duty oraz prostych gier przeglądarkowych. W wolnej chwili uwielbia zanurzać się światy fantasy zarówno książkowe jak i filmowe. Z wykształcenia farmaceuta.


 • Path of Exile logo gry png

  Path of Exile

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Dark fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Grinding Gear Games
  Wydawca: Grinding Gear Games
  Platformy: PC

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Atlas of Worlds draws near. Step into the void. [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Path of Exile
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee