• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

The Division świętuje drugie urodziny

The Division świętuje drugie urodziny

Czas szybko leci, nawet się nie spostrzegliśmy, a minęły już dwa lata od oficjalnej premiery produkcji Ubisoftu. Przy swoich pierwszych zapowiedziach The Division zawładnęło umysłami graczy. Miała to być istna rewolucja w podejściu do gier MMO. Składało się na to kilka ciekawych rozwiązań, świetny klimat postapokaliptycznego miasta - Nowego  Jorku, a także warstwa wizualna. Jednak wraz z kolejnymi oficjalnymi materiałami z produkcji okazywało się, że tak różowo już jednak nie jest. Gra w praktyce nie zaoferowała zupełnie nowego podejścia do rozgrywki online, a grafikę również mocno okrojono. Niezmieniony został jednak ciekawy klimat, który przyciągnął sporą liczbę graczy.
the division ubisoft
Ubisoft właśnie podsumowuje pierwsze dwa lata produkcji, po pierwsze w The Division na wszystkich platformach (PC, Playstation 4 oraz Xbox One) zagrało ponad 20 milionów graczy. Jest to wynik co najmniej bardzo dobry (zważywszy, że jest to nowa marka w portfolio francuskiego producenta). Sumarycznie zabito 66 miliardów NPC, a podziemie odwiedzono 160 milionów razy. Pełną listę różnych ciekawy statystyk znajdziecie na infografice poniżej. Przez ostatnie dwa lata gra cały czas była aktualizowana, gracze otrzymali między innymi trzy duże dodatki oraz dziewięć aktualizacji, które dodawały nowe tryby rozgrywki, rozszerzały Strefy Mroku itd. Jednak jednym z najważniejszych update'ów był ten oznaczony numerem 1.8 nazwano go Resistance. Dla graczy był to największy pakiet darmowej zawartości w The Division. Efekty patcha widać niemal gołym okiem, bowiem zwiększyło się zaangażowanie graczy blisko dwukrotnie.Świętując drugie urodziny Ubisoft przygotował dla graczy w marcu cztery wydarzenia, które będą odbywać się zgodnie z poniższym harmonogramem.

Outbreak: 1-5 marca
Assault: 8-12 marca
Strike: 15-19 marca
Ambush: 22-26 marca

Dla przypomnienia wydarzenia te zmieniają na krótki czas oblicze gry, dodając różne ciekawe „ficzery”, dzięki czemu wykonując zadania dostępne w danym terminie gracze mogą liczyć na lepszy, unikatowy sprzęt. A Wy nadal gracie w The Division? 

Wojciech Łęczycki

Wojciech Łęczycki

Fan wszelkiej maści technologii, a w szczególności nowinek mobilnych. Właściciel, a zarazem redaktor naczelny bloga MobileWorld24.pl Gracz z długoletnim stażem, który lubuje się przede wszystkim w tytułach RPG i produkcjach akcji. Przygodę z grami wieloosobowymi rozpoczynał od serii Call of Duty oraz prostych gier przeglądarkowych. W wolnej chwili uwielbia zanurzać się światy fantasy zarówno książkowe jak i filmowe. Z wykształcenia farmaceuta.


 • Tom Clancy's The Division logo gry png

  Tom Clancy's The Division

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Postapokaliptyczna
  Grafika: 3D
  Producent: Ubisoft Massive
  Wydawca: Ubisoft
  Platformy: Windows/PS4/Xbox One

  • 6.7
  • 0.0
  • 6.7
.

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda Tom Clancy's The Division
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee