• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Shini Game - MMORPG z łowcą demonów w roli głównej

Shini Game - MMORPG z łowcą demonów w roli głównej

Jeśli słyszeliście o anime jakim jest Bleach, to z pewnością chętnie sięgniecie po grę jaką jest Shini Game. W grze udacie się w długą i pełną niebezpieczeństw przygodę, w której stoczycie wiele pojedynków z duchami i demonami. Wszystko to, aby w efekcie zostać najpotężniejszym shinigamim, czyli łowcą demonów. Nie musicie jednak wyruszać w pojedynkę - warto zabrać ze sobą także przyjaciół.

Shini Game

W pierwszej chwili możecie sobie pomyśleć, że "to pewnie kolejna gra z serii, gdzie gra przechodzi się sama". Jednakże nie w Shini Game. Prócz początkowego samouczka, nie musimy się martwić o zautomatyzowaną rozgrywkę, gdyż to my decydujemy, dokąd się udamy i jakie kroki podejmiemy. Całą przygodę możemy oczywiście odbyć sami, lecz im większa ekipa, tym większa zabawa. Tak więc twórcy również zadbali o tę kwestię dając możliwość tworzenia gildii i wstępowania do już istniejących. Prócz misji głównych i expienia, w grze znajdziemy dość ciekawą formę rozgrywki, która urozmaica całą zabawę. Jest nią nie tylko walka na arenie, nie tylko crafting, lecz także zarządzanie własnym domem. Wirtualny dom daje nam możliwość grania w minigry, zarządzania poddanymi, a nawet randkowania z wirtualną dziewczyną.

Shini Game

Tak samo jak w Bleach, mapa świata została tutaj podzielona na 3 podświaty: Świat ludzi, Soul Society, Hueco Mundo. W każdej z nich zdobędziemy questy, dokonamy transakcji z handlarzami no i oczywiście będziemy spotykać innych graczy. Sama mechanika to klasyczne RPG, a rozwój bohatera to klasyczne zdobywanie punktów umiejętności i kreowanie naszego bohatera.

Zdecydowanie przyjemnym uczuciem (zwłaszcza dla fanów) jest możliwość spotkania postaci znanych z omawianej mangi i anime, jak chociażby Ichigo, Rukia lub Byakuya. Co więcej, Shini Game jest darmową grą, która nie nastawia się na pay to win. Waluta premium służyć ma jedynie drobnym ulepszeniom, przyśpieszeniu rozgrywki i zmianom kosmetycznym. Tak więc bez dodatkowych inwestycji, system umożliwia korzystanie ze wszystkich dobroci rozgrywki. Jest to miła opcja w tego typu grze.

 

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza z kompanem w podróż po świecie fantastyki.
 


 • Shini Game logo gry png

  Shini Game

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Anime
  Grafika: izometryczna
  Producent: Esprit Games
  Wydawca: Esprit Games
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.2
  • 0.0
  • 7.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Shini Game - Gameplay [HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Shini Game
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee