• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Respawn Entertainment powstaje w legendarnym stylu

Respawn Entertainment powstaje w legendarnym stylu

W ostatnim czasie coraz większy rozgłos zyskuje strzelanka z gatunku battle royale kryjąca się pod tytułem Apex Legends. Gra została osadzona w futurystycznym świecie Titanfalla. Stąd też wydawcą jest nie kto inny jak firma Electronic Arts. Z kolei za samą produkcję jest odpowiedzialne studio Respawn Entertainment. Zostało ono stworzone przez byłych pracowników studia Infinity Ward. Najpierw zostawili za sobą Call of Duty, później zrobili krok w kierunku Titanfall 2, a teraz rzucili petardę pod postacią Apex Legends.

Apex Legends należy do modelu free to play z mikropłatnościami, co pozwala cieszyć się rozgrywką wszystkim graczom. Został on stworzony w oparciu o modyfikację silnika Source Engilne, który możemy kojarzyć z taki produkcjami jak chociażby Half-Life 2. Oprawa graficzna i sama technika wykonania zostały naprawdę dobrze przygotowane. Mimo, iż osadzenie gry w uniwersum Titanfall jest zauważalne, to jednak stanowi całkiem inny i niezależny tytuł. W grze wcielamy się w futurystycznych gladiatorów, czyli tytułowe Legendy. W odróżnieniu od pozostałych tytułów z gatunku battle royale, nasi bohaterowie nie są anonimowi. Każdy z dostępnych herosów posiada unikalną osobowość, mocne strony i umiejętności. Rozgrywka rozpoczyna się od wylądowania na planszy i poszukiwaniu broni. Maksymalnie w starciu może brać udział 20 trzyosobowych drużyn.

Apex Legends
Z dnia na dzień można doszukiwać się coraz to nowszych wieści na temat Apex Legends. Niektóre z nich to jedynie pogłoski jak chociażby ta, mówiąca o trybie survivalowym. Gracze mieliby wówczas walczyć na arenie pełnej postaci niezależnych będących widownią. Bardziej oficjalną wiadomością, którą podzieliło się samo studio Respawn Entertainment jest wprowadzenie nowych map w ramach dalszego rozwoju gry. Pojawią się także nowe postacie i przedmioty. Planowane są także rozszerzenia listy skórek i trybów rozgrywki. Utrzymując się w kontekście nowych przedmiotów, do Apex Legends została właśnie wprowadzona nowa broń nazywana Havoc.Apex Legends

Deweloperzy dbają o to, aby gracze mieli wciąż dodawaną świeżą zawartość do Apex Legends, co jest dużym plusem. Oby na tym nie poprzestali i dalej angażowali się w rozwój gry, która znienacka pojawiła się wśród premier tego roku i jak do tej pory cieszy się niemałym sukcesem.

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza z kompanem w podróż po świecie fantastyki.

 

 


 • Apex Legends logo gry png

  Apex Legends

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Shootery
  Grafika: 3D
  Producent: Respawn Entertainment
  Wydawca: Electronic Arts
  Platformy: PC, xBox One, PlayStation 4

  • 0.0
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Apex Legends - Gameplay [HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda Apex Legends
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee