• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

RELACJA NA ŻYWO: Portal MMO ze stoiskiem na Pyrkonie 2017

RELACJA NA ŻYWO: Portal MMO ze stoiskiem na Pyrkonie 2017

Wraz z trzecim, ostatnim dniem Festiwalu przy stoisku Portalu MMO przeżywamy prawdziwą inwazję. Każdy chce wygrać figurkę, zobaczyć proces druku w 3D na żywo bądź obejrzeć rysunki Natalii. Na szczęście nasza dzielna ekipa redakcyjna niestrudzenie odpowiada na Wasze pytania i rozdaje gadżety. Rozeszły się jak na pniu – co niezwykle nas cieszy!

                                                                       

Niedziela

Zgłoszeń konkursowych napłynęło mnóstwo, lecz ci, którzy nie zdążyli, mogą wciąż wziąć udział – konkurs trwa do czwartku. Przypominamy, że aby wygrać jedną z figurek należy polubić nasz fanpage, a następnie skomentować post konkursowy, wymieniając w komentarzu wybraną figurkę oraz uzasadniając, dlaczego należy się właśnie Wam. Na zgłoszenia czekamy do czwartku 4 maja 2017, później nastąpi ogłoszenie wyników i nagrody pomkną pocztą do zwycięzców.

Pyrkon 2017 Portal MMO

Już wkrótce opublikujemy specjalną galerię cosplayową – sfotografowaliśmy chyba wszystkie najciekawsze przebrania! Zachęcamy do śledzenia naszej strony, odszukiwania i oznaczania siebie i znajomych.

Złożyliśmy wizytę kilku naszym starym znajomym, między innymi twórcom gry Coffee Noir (którym serdecznie dziękujemy za pyszną kawę), a także organizatorom festiwali Cytadela oraz Twierdza. Z kolei nasze stoisko odwiedzili zaprzyjaźnieni twórcy gier Shadow Time oraz Code Red.

Nawiązaliśmy również świetne nowe kontakty! Rozpoczynamy współpracę z Fat Dog Games, wyjątkowym zespołem, który każdy początkujący twórca gier powinien znać. Mamy dobrą wiadomość dla fanów niezależnej gry sci-fi ByGone – już wkrótce będzie można poczytać o niej na naszym Portalu. Zapoznaliśmy się również z przedstawicielami Wydawnictwa Fantom, a także Poznańskiej Gildii Graczy. Jesteśmy przekonani, że współpraca okaże się bardzo owocna dla wszystkich stron.

W tym miejscu pragniemy również wyrazić podziękowania dla naszych partnerów: M-Technologies oraz Get Models Now, dzięki którym nasz konkurs oferuje tak fantastyczne nagrody. Dzięki za współtworzenie naszego stoiska poprzez prezentację nowoczesnych technologii druku 3D. Specjalne podziękowania należą się również Marcie i Marysi, bez których nasze stoisko nie byłoby tak oryginalnym i ciekawym projektem.

To koniec, jeśli chodzi o tegoroczny Pyrkon – dla nas jednak to dopiero początek na wielu nowych ścieżkach, które obraliśmy. Mimo, iż stoisko Portalu MMO zamknęło swe podwoje, atrakcji nie zabraknie – wystarczy śledzić naszą stronę. Dzięki Wam wszystkim za fantastyczną zabawę!

Sobota

Dzień drugi – Pyrkon trwa, a wraz z nim interaktywny konkurs figurkowy przy stoisku Portalu MMO i wiele innych atrakcji. Gości przybywa, lecz my prawdziwego oblężenia się nie boimy i każdego witamy z otwartymi ramionami! Nikt nie odchodzi od nas z pustymi rękami. Na fanów czekają gadżety: figurki, breloki, nalepki i przypinki z logo Portalu MMO.


Natalia Kamińska niestrudzenie i nieprzerwanie tworzy swoje prace na naszych oczach. Spod jej ołówka wyłaniają się i nabierają szczegółów kolejne postaci z uniwersum Warcrafta. Natalia chętnie odpowiada na pytania pasjonatów rysunku dotyczące procesu twórczego i źródeł jej inspiracji. Nie możemy się doczekać końcowych rezultatów jej pracy!

Pyrkon 2017 Portal MMO

Nasza portalowa redaktorka, Kasia Bonszkowska przemierza pyrkonowe hale, fotografując najlepiej przebranych cosplayerów i cosplayerki. Fanów przebieranek jest tak dużo, że ciężko połapać się w tym wielobarwnym tłumie. Dzięki Kasi będziecie mogli spokojnie pooglądać najlepsze kostiumy w naszej podsumowującej relacji, którą opublikujemy na stronie po zakończeniu wydarzenia. Nasza galeria sprawi, że najlepsze pyrkonowe chwile zostaną z Wami na długo.

Przy stoisku Portalu MMO można spotkać dziś również Bartka ze studia Get Models Now, które wraz z M-Technologies stoi za stworzeniem tych wszystkich fantastycznych figurek, które powędrują do zwycięzców naszego konkursu. Goście naszego stoiska mogą również przypatrzeć się dwóm drukarkom 3D przy pracy i procesowi powstawania kolejnych nagród! Entuzjastów technologii druku w 3D jest naprawdę mnóstwo, a dzięki obecności Bartka możemy odpowiedzieć na ich wszystkie pytania dotyczące tego nowoczesnego sprzętu. Cała załoga Portalu MMO dwoi się i troi, by zapewnić Wam jak najwspanialsze wrażenia ze spotkania z nami. Naprawdę cieszymy się, że wreszcie możemy Was poznać!

Piątek

Pierwszy dzień Pyrkonu 2017 mija nieubłaganie. Jak zwykle dzieje się bardzo dużo, i również tym razem bierzemy w tym udział! Przy stoisku Portalu MMO wrze. Stali fani odwiedzają nas, nowi przybywają, a w tle widnieje nasze charakterystyczne logo.

Pyrkon 2017 Portal MMO

Festiwal startuje ze swoimi atrakcjami, więc również i my ruszamy z naszym interaktywnym konkursem. Aby wziąć udział, wystarczy odwiedzić i polubić nasz fanpage, wybrać jedną z figurek w galerii, a następnie wymienić ją w komentarzu i uzasadnić, dlaczego nagroda powinna powędrować właśnie do Was! Jeżeli swój udział w konkursie zgłosicie osobiście na naszym stoisku, czekają na was atrakcyjne, gwarantowane nagrody: breloki-latarki, oryginalne portalowe przypinki oraz mini-figurki.

Nagrody konkursowe powstają na żywo w drukarkach 3D przy naszym stoisku w innowacyjnej technologii SLA przy użyciu żywicy poliksydowej dzięki wsparciu naszych partnerów: GMN oraz M-Technologies. Oprócz figurek bohaterów ze znanych gier wśród nagród znajdą się również prace zaprzyjaźnionej z Portalem MMO rysowniczki Natalii Kamińskiej, która również jest obecna z nami na Pyrkonie. Dla miłośników cosplayu specjalną niespodziankę szykuje nasza redaktorka Kasia Bonszkowska: w jej galerii uzupełniającej podsumowanie wydarzenia znajdą się fotografie najlepiej przebranych uczestników.

Na komentarze czekamy do czwartku 4.05, dodatkowo jeśli odwiedzicie nasze stoisko, możecie otrzymać gwarantowaną nagrodę za sam udział! Czekamy na Was jutro już od 10.00 z kolejnymi atrakcjami, w tym możliwości przyjrzenia się naszej portalowej rysowniczce Natalii Kamińskiej przy pracy (jej rysunki również dołączą do puli nagród), a także foto sesji cosplay!
 

Maciek Masłoń

Maciek Masłoń

Jego pierwszymi grami było Age of Empires II i Turok: Dinosaur Hunter. Ten drugi potrafił przestraszyć (zwłaszcza, gdy miało się 8 lat), dlatego podczas gry w tle często leciała płyta Abby. Kiedy Dark Soulsy za bardzo mu dokopią, rzuca pada, by zagrać ze znajomymi w planszową Neuroshimę lub Grę o Tron. W wolnym czasie lubi pogotować, a za jeden z najpiękniejszych widoków uważa łódź płynącą pod żaglami. Marzy o wydaniu własnej powieści.
 

 

Stoisko gotowe, czeka na gości.

Pyrkon 2017 Portal MMO

 

Giwera z Overwatcha wydrukowana specjalnie dla nas w drukarce 3D.

Pyrkon 2017 Portal MMO

 


Pyrkon 2017 Portal MMO

 


Pyrkon 2017 Portal MMO

 

 

Pyrkon 2017 Portal MMO

 

 

Nagrody główne w naszym konkursie.

Pyrkon 2017 Portal MMO


 

Pyrkon 2017 Portal MMO


 

Natalia przy pracy.

Pyrkon 2017 Portal MMO


 

O, jak ładnie.

Pyrkon 2017 Portal MMO


 

Ekipa Portalu MMO (prawie) w komplecie.

Pyrkon 2017 Portal MMO
 

 

Pyrkon 2017


 

Pyrkon 2017


 

Zbliżenie na figurki.

Pyrkon 2017


 

Pyrkon 2017


 

Pyrkon 2017

 

Coś się tu rozbiło...

Pyrkon 2017

 

Jarek w swoim żywiole.

Pyrkon 2017

 

Konkurs trwa w najlepsze.

Pyrkon 2017


 

Pyrkon 2017


 

Pyrkon 2017


 

Pyrkon 2017


 

Pyrkon 2017


 

Pyrkon 2017


 

Pyrkon 2017


 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowszee