• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Najlepsze serwery Minecraft MMORPG

Najlepsze serwery Minecraft MMORPG

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się najlepszym serwerom Minecraft MMORPG, które oferują niesamowitą rozgrywkę w formie gry wieloosobowej. Zanurzcie się w fantastycznych światach, wykonujcie questy, walczcie z potworami i zdobywajcie nowe umiejętności.

PixelmonCraft - Pokemony w Minecraft

Jeżeli jesteście fanami kultowej serii Pokemon, to serwer PixelmonCraft jest dla Was idealny! Ten serwer przenosi standardową rozgrywkę Minecrafta w otwarty świat Pokemonów. Możecie odkrywać świat Minecrafta, łapać i trenować Pokemony oraz rywalizować z innymi graczami w pojedynkach. Serwer ten posiada zespół deweloperów, którzy ciągle pracują nad poprawą doświadczenia rozgrywki, dodając nowe funkcje i naprawiając błędy. Społeczność PixelmonCraft jest liczna i aktywna, z tysiącami graczy online o dowolnej porze dnia i nocy.

Wynncraft - Najpopularniejszy serwer MMORPG

Wynncraft to jeden z najpopularniejszych serwerów Minecraft MMORPG na rynku. Ten serwer oferuje własny, stworzony od podstaw świat z własną historią, questami i lochami. Gracze mają możliwość eksplorowania tego świata, wykonywania zadań, walki z potworami i zdobywania punktów doświadczenia. Społeczność serwera jest żywa i aktywna, z tysiącami graczy online o dowolnej porze dnia i nocy. Serwer istnieje od ponad ośmiu lat, a deweloperzy ciągle dodają nowe funkcje, aby zachować świeżość rozgrywki.

Najlepsze serwery Minecraft MMORPG

Minescape - Runescape w Minecraft

Jeżeli jesteście fanami klasycznej gry Runescape, to serwer Minescape będzie dla Was idealny. Ten serwer stara się przenieść do Minecrafta całe doświadczenie związane z grą Runescape. Posiada on specjalnie stworzoną paczkę tekstur, która implementuje wszystkie elementy charakterystyczne dla Runescape. Gracze mają możliwość eksplorowania stworzonego specjalnie świata, wykonywania zadań, walki z potworami i zdobywania punktów doświadczenia. Serwer ten posiada również wiele mini-gier, takich jak survival games, które są w stylu gry battle royale. Zespół deweloperów serwera ciągle pracuje nad poprawą doświadczenia rozgrywki.

Purple Prison - Serwer będący więzieniem

Serwer Purple Prison to unikalne miejsce, które przenosi graczy do więziennego świata. Gracze zaczynają jako nowi więźniowie i muszą zdobywać pieniądze, aby awansować w hierarchii więziennych rang. Serwer oferuje wiele możliwości zarabiania pieniędzy, takich jak kopanie, wędkowanie i uprawa roślin. Na serwerze można również znaleźć wiele mini-gier, takich jak parkour, spleef i survival games. Serwer istnieje od 2014 roku i nadal posiada tysiące graczy online o dowolnej porze dnia i nocy.

Najlepsze serwery Minecraft MMORPG

Podsumowanie

Podsumowując, serwery Minecraft oferują niesamowite i wciągające doświadczenie rozgrywki dla graczy, którzy pragną czegoś więcej niż standardowa wersja Minecrafta. Wymienione wyżej pięć serwerów to tylko niektóre z najlepszych serwerów MMORPG dostępnych na rynku, oferujące różnorodne tryby gry, zadania i mini-gry dla graczy do odkrycia. Bez względu na to, czy jesteście fanami Pokémonów, Runescape czy po prostu chcecie odkryć stworzony specjalnie świat, na pewno znajdziecie serwer Minecraft MMORPG, który spełni Wasze oczekiwania. Cieszcie się niesamowitymi przygodami w jednym z tych fantastycznych światów!
 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.

 


 • Minecraft logo gry png

  Minecraft

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Sandbox fantasy survival
  Grafika: 3D
  Producent: Mojang
  Wydawca: Mojang
  Platformy: PC, Mac, Android, Linux, Windows Phone, konsole

  • 7.7
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Minecraft: Pocket Edition Trailer 2015 [Full HD]
Minecraft: Pocket Edition Trailer 2015 [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Minecraft
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee