Najlepsze gry typu teleturniej online • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Najlepsze gry typu teleturniej online

Najlepsze gry typu teleturniej online

Ciężko sobie wyobrazić typowy niedzielny wieczór przed telewizorem bez kultowych już teleturniejów. Oglądane całymi rodzinami programy jak Familiada, Milionerzy, Koło Fortuny czy Jaka to melodia stały się nieodzownym elementem kultury masowej w Polsce. Wiele z nich próbowano przenieść na grunt gier planszowych lub komputerowych. Ostatnio jednak coraz większą popularnością cieszą się także teleturnieje online. Poznajcie listę najlepszych takich gier!

Teleturniej online - sprawdź swoją wiedzę!

Jedną z najpopularniejszych form intelektualnej rywalizacji pomiędzy graczami od zawsze były najróżniejszego typu quizy. Początkowo trend ten pojawił się w telewizyjnych teleturniejach jak Jeden z dziesięciu i Milionerzy. Teraz jednak coraz chętniej wykorzystywany jest przez twórców gier mobilnych. Świetnym przykładem może być Wiedza to potęga zaprojektowane przez Wish Studios i wydane przez firmę Sony. Gra w polskiej wersji językowej zdobyła sporą popularność i zachęciła do wspólnej zabawy niejedną rodzinę! Fakt faktem, można było w nią grać samotnie lub do 6 osób, ale brakowało tego samego w pełnej wersji online.

Tymczasem oferta Google Play czy App Store powiększała się w zatrważającym tempie, a teleturniejów do wyboru jest teraz całe mnóstwo. Mówimy tutaj zarówno o quizach, grach muzycznych czy grach hazardowych. W przypadku quizów chyba najznakomitszą grą tego typu jest Quizowanie. Aplikacja ta zawiera szereg ciekawych pytań podzielonych na kilkanaście kategorii. Wyszukanie partnera do rozgrywki trwa dosłownie moment, a wszelkie osiągnięcia są na bieżąco notowane przez mechanizmy rozgrywki. Bardzo rozwojową grą są też Literaki - odpowiednik Scrabbli, gdzie z drugim graczem rywalizujemy na punkty, układając następne zdania na planszy gry. Z kolei alternatywą dla Quizowania może być gra w Milion Pytań.

Teleturnieje muzyczne i milionerzy

Najsłynniejszym teleturniejem od lat są Milionerzy. Nic więc dziwnego, że w końcu powstały gry online oparte na tym schemacie rozgrywki. Najlepszym jest gra o tym samym tytule - Milionerzy. Rozgrywka opiera się na odpowiadaniu na pytania, za które dostajemy wirtualne pieniądze i przechodzimy z poziomu na poziom aż do miliona. Oczywiście, nie zapomniano o kołach ratunkowych - w razie wątpliwości możemy poprosić o pomoc znajomego, publiczność lub wybrać opcję "pół na pół".

Inną świetną grą online tego rodzaju jest Jaka To Piosenka, czyli gra wzorowana na teleturnieju Jaka to melodia emitowanego od lat na antenie TVP 1. Tutaj z kolei mamy trzech graczy, a naszym zadaniem jest jak najszybciej zgłosić się do aktualnie puszczanej piosenki i odgadnąć jej tytuł. Za poprawną odpowiedź zdobywamy punkty i krok po kroku przechodzimy dalej aż do finału.

 


 

SPRAWDŹ ZESTAWIENIA GIER TYPU MILIONERZY ONLINE, INTRYGUJĄCE GRY LOGICZNE ORAZ SŁOWNIK GRACZA

milionerzy gra online Gry logiczne najlepsze top interesująceSłownik gracza - newbi, grind, exp

 


 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

LUBISZ SKOKI NARCIARSKIE? KONIECZNIE SPRAWDŹ DARMOWĄ GRĘ SKI JUMP SIMULATOR

Ski Jump Simulator logo gra o skokach narciarskich

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gra menadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra

 

 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 8.0
  • 0.0
  • 8.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Lineage II Essence - MMORPG po polsku - Gameplay [Full HD]
Lineage II Essence - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - CALIBER - SHOOTER
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowsze