• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Najlepsze gry typu teleturniej online

Najlepsze gry typu teleturniej online

Ciężko sobie wyobrazić typowy niedzielny wieczór przed telewizorem bez kultowych już teleturniejów. Oglądane całymi rodzinami programy jak Familiada, Milionerzy, Koło Fortuny, czy Jaka to melodia stały się nieodzownym elementem kultury masowej w Polsce. Wiele z nich próbowano przenieść na grunt gier planszowych lub komputerowych. Ostatnio jednak coraz większą popularnością cieszą się także gry teleturnieje online. Poznajcie listę najlepszych gier tego typu.

Teleturnieje online - Milionerzy gra zabawa

Milionerzy w wersji na komputer PC

Najsłynniejszym teleturniejem od lat są Milionerzy. Nic więc dziwnego, że w końcu powstały gry online oparte na tym schemacie rozgrywki. Najlepszym jest gra o tym samym tytule - Milionerzy. Rozgrywka opiera się na odpowiadaniu na pytania, za które dostajemy wirtualne pieniądze i przechodzimy z poziomu na poziom aż do miliona. Oczywiście, nie zapomniano o kołach ratunkowych - w razie wątpliwości możemy poprosić o pomoc znajomego, publiczność lub wybrać opcję "pół na pół".

Forge of Empire - gra startegiczna imperium budowa

Familiada - rodzinna zabawa online

Wspominając o teleturniejach, nie może zabraknąć kultowej Familiady, która bawi widzów od wielu lat zachowując tradycyjne zasady i niepowtarzalną atmosferę. Teraz możesz doświadczyć emocji i rywalizacji w wersji online oraz sprawdzić swoją wiedzę w różnorodnych kategoriach. Fortuniada wymaga nie tylko wiedzy ogólnej, ale także szybkiego myślenia, biegłej reakcji i umiejętności pracy zespołowej. Każda gra w Fortuniadzie trwa zaledwie pięć minut, dzięki czemu możesz wciągnąć się w zabawę bez obawy o długotrwałe rozgrywki. To idealny sposób na domówkę z przyjaciółmi, rodzinne spotkanie czy nawet na krótką przerwę podczas podróży. Nie ma wątpliwości, że ta wersja Familiady zapewni Ci mnóstwo frajdy.

Teleturnieje online - Familiada - Fortuniada gra zabawa

Teleturniej gra online - sprawdź swoją wiedzę!

Jedną z najpopularniejszych form intelektualnej rywalizacji pomiędzy graczami od zawsze były najróżniejszego typu quizy i testy na inteligencję. Początkowo trend ten pojawił się w telewizyjnych teleturniejach jak Jeden z dziesięciu i Milionerzy. Teraz jednak coraz chętniej wykorzystywany jest przez twórców gier mobilnych. Świetnym przykładem może być Wiedza to potęga zaprojektowane przez Wish Studios i wydane przez firmę Sony. Gra w polskiej wersji językowej zdobyła sporą popularność i zachęciła do wspólnej zabawy niejedną rodzinę! Fakt faktem, można było w nią grać samotnie lub do 6 osób, ale brakowało tego samego w pełnej wersji online.

Game of Thrones - gra strategiczna fantasy - gra o tron

Teleturnieje muzyczne - podróż przez świat dźwięków

Świetnym teleturniejem muzycznym w wersji online jest z całą pewnością Jaka To Piosenka, czyli gra wzorowana na popularnym teleturnieju "Jaka to melodia" emitowanym od lat na antenie TVP 1. Mamy tutaj trzech graczy, a naszym zadaniem jest jak najszybciej zgłosić się do aktualnie odtwarzanej piosenki i odgadnąć jej tytuł. Rozgrywka składa się z 4 rund, podczas których zbierasz pieniądze. W pierwszych trzech rundach musisz odgadnąć tytuły piosenek, a w ostatniej - rozpoznać melodię. Za poprawną odpowiedź zdobywamy punkty i krok po kroku przechodzimy dalej aż do finału. Gra oferuje mieszankę nowych hitów i klasyków, które sprawią, że poczujesz się jak w starych dobrych czasach próbując odgadnąć tytuły utworów. Co ciekawe, istnieje również możliwość dodania własnych propozycji piosenek do quizu.

Teleturnieje online - Jaka to piosenka - Jaka to melodia

Świetna zabawa na Twoim telefonie

Trzeba przyznać, że oferta Google Play, czy App Store powiększa się w zatrważającym tempie, a teleturnieje gry online dostępne na smartfona jest teraz całe mnóstwo. Mówimy tutaj zarówno o quizach, grach muzycznych, czy wyzwaniach intelektualnych. W przypadku quizów chyba najznakomitszą grą tego typu jest Quizowanie. Aplikacja ta zawiera szereg ciekawych pytań podzielonych na kilkanaście kategorii. Wyszukanie partnera do rozgrywki trwa dosłownie moment, a wszelkie osiągnięcia są na bieżąco notowane przez mechanizmy rozgrywki. Bardzo rozwojową grą są też Literaki - odpowiednik Scrabbli, gdzie z drugim graczem rywalizujemy na punkty układając następne zdania na planszy gry. Z kolei alternatywą dla Quizowania może być gra w Milion Pytań.

Football Team - gra piłka nożna - gry manager piłkarski

Szeroki wybór interaktywnych teleturniejów

Rynek gier typu teleturniej online i multiplayer dynamicznie się rozwija oferując szeroki wybór emocjonujących i interaktywnych doświadczeń dla graczy. Dzięki dostępności online, gracze mogą w łatwy sposób wcielić się w rolę uczestników teleturniejów, rywalizując z innymi lub testując swoją wiedzę w pojedynkę. Wiele z tych gier oferuje także opcje społecznościowe umożliwiające graczom dzielenie się wynikami, rywalizację z przyjaciółmi oraz uczestnictwo w regularnych turniejach czy wyzwaniach. Dzięki dynamicznym i ekscytującym rozgrywkom oraz łatwej dostępności na różnych platformach, gry te przyciągają coraz większą rzeszę graczy zapewniając godziny dobrej zabawy.

World of Warships - gra bitwy morskie - gra symulator okrętu


 

SPRAWDŹ ZESTAWIENIA GIER TYPU MILIONERZY ONLINE, INTRYGUJĄCE GRY LOGICZNE ORAZ SŁOWNIK GRACZA

milionerzy gra online Gry logiczne najlepsze top interesująceSłownik gracza - newbi, grind, exp

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.
 


 • Ragnarok Online logo gry png

  Ragnarok Online

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy - mitologia nordycka
  Grafika: izometryczna
  Producent: Gravity Co., Ltd.
  Wydawca: Gravity Co., Ltd.
  Platformy: Windows

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ragnarok Online - Gameplay
Ragnarok Online - drugi Gameplay
Ragnarok Online - Czy warto zagrać? - Gameplay [Full HD]
Farmersi – Poradnik dla początkujących
Farmersi – Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda Ragnarok Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee