• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Lineage 2 Essence doczekał się polskiej wersji językowej

 Lineage 2 Essence doczekał się polskiej wersji językowej

Fakt, że „Polacy nie gęsi” został dostrzeżony przez zespół Innova – europejskiego wydawcę stworzonego przez NCSOFT tytułu. Dzięki temu wszyscy polscy fani MMORPG Lineage 2 Essence od teraz mogą toczyć epickie boje na platformie 4game wyzywając przy tym przeciwnika w naszej pięknej, ojczystej mowie. Lineage 2 Essence po polsku to najnowsza wersja legendarnego MMORPG Lineage II. Odsłona gry została zaprojektowana głównie z myślą o żądnych przygód, pojedynczych graczach. W związku z tym nie ma tu potrzeby budowania drużyny, żeby móc rozwijać swoją postać. Każda klasa jest autonomiczna i może ją levelować samodzielnie.
 Lineage 2 Essence - gra fantasy MMORPG za darmo

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

Lineage II w polskiej wersji językowej

Pamiętacie legendarną kwestię, że „przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę”? Cóż, czasy się zmieniają i dziś bohaterem nawet w MMORPG może zostać choćby pojedynczy Healer – czy też powinniśmy raczej powiedzieć Uzdrowiciel. Lineage 2 Essence PL jest bowiem wreszcie dostępne w polskiej wersji językowej. Co więcej tytuł pozwoli samotnym wilkom na przemierzanie świata gry także bez kompanów, dzięki temu, że przedstawiciel każdej, choćby pozornie najsłabszej klasy, został wyposażony w potężne ataki i możliwość rozwoju na równi z innymi postaciami. Zobacz najnowszy zwiastun Lineage 2 Essence TUTAJ.
 Lineage 2 Essence - fantasy MMORPG gra za darmo

Polowanie na skarby i nowe rozszerzenie Krzyżowiec

W Lineage 2 Essence można zagrać za darmo na platformie 4game, polska lokalizacja jest dostępna od 2022 roku. Udostępnieniu gry w polskiej wersji językowej towarzyszy także uruchomienie dwóch nowych serwerów, na których czekają specjalne wydarzenia takie jak turnieje w levelowaniu zarówno klanów jak i całych klas, polowanie na skarby oraz oczywiście prezenty dla nowych graczy w postaci elementów wyposażenia postaci. Na tym jednak nie koniec. Lineage 2 Essence właśnie wzbogaciło się także o nowe rozszerzenie o nazwie Krzyżowiec, w ramach którego wybrane klasy, a nawet zwierzaki domowe otrzymały dodatkowe umiejętności. Na eksploratorów czekają nowe rajdy, lochy, a w nich nowi, śmiertelnie groźni bossowie. Wszystkie nowości na serwerze można zobaczyć na tym VIDEO.
 Lineage 2 Essence - fantasy gra RPG za darmo

Zademonstruj swoje umiejętności w olimpiadzie 3 na 3

W Lineage II Essence rozwój postaci jest niezwykle prosty dzięki boosterom XP oraz bonusowi o nazwie Magiczna Lampa. W grze jest także dostępny system auto-hunting, dzięki któremu prowadzona przez gracza postać sama będzie zabijać potwory, zbierać znajdźki i korzystać z leczniczych wywarów. Gra to tytuł idealny dla fanów rozgrywki PvP, którzy będą mogli zademonstrować swoje umiejętności w wielowymiarowej olimpiadzie 3 na 3 lub zmierzyć się w walce o rzadkie materiały z najlepszymi graczami z innych serwerów, w specjalnie do tego wyznaczonych strefach.
Gra Lineage 2 Essence - fantasy MMORPG za darmo

Płynna i wciągająca rozgrywka

Lineage 2 Essence czerpie to, co najlepsze z oryginału oferując jednocześnie nowe mechaniki, dzięki czemu rozgrywka przebiega płynniej i jest bardziej wciągająca, zwłaszcza dla nowych graczy. Więcej informacji na temat Lineage 2 Essence można znaleźć także na Discordzie, Facebooku, Twitchuforum gry oraz naszym najnowszym newsie.Lineage II - kultowa gra MMORPG fantasy

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

 

SPRAWDŹ TAKŻE ZESTAWIENIA TOP NAJLEPSZYCH GIER MMORPG WSZECHCZASÓW, FANTASY MMO ORAZ RPG

Najlepsze top gry MMORPG i MMONajlepsze top gry FANTASY MMO

Najlepsze top gry rpg 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.
 

 • Lineage II Essence logo gry png

  Lineage II Essence

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy MMO
  Grafika: 3D
  Producent: NCsoft
  Wydawca: Innova Co. SARL
  Platformy: PC, Windows

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda Lineage II Essence
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Wciągający świat i fabuła 0
  • Współpraca i społeczność 0
  • Wieloosobowe bitwy i wojny międzyklanowe 0
  • Wymagający system progresji postaci 0
  • Brak nowatorskich rozwiązań 0
  • Problemy z balansem PvP 0
 NEWSY
najnowszee