• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Wieści z kultowego Lineage 2 - świat gry rozkwita w nowych kierunkach

Wieści z kultowego Lineage 2 - świat gry rozkwita w nowych kierunkach

Przybliżamy wieści z gry Lineage 2, gdzie niedawno pojawiła się nowa odłona tej legendarnej przygody - Lineage 2 Essence, która wyruszyła na podbój serc graczy przynosząc ze sobą wyjątkowe aktualizacje i możliwości. Jakiś czas temu doświadczenie rozgrywki zostało wzbogacone o nową i intrygującą klasę postaci - Assassina, który zdobył uznanie miłośników gry. Aby jeszcze bardziej umocnić więzi społeczności i podzielić się pasją do tego niezapomnianego świata, niedawno uruchomiono także oficjalny serwer Discord dla Lineage 2, tworząc wirtualne centrum spotkań, wymiany doświadczeń i przygód. Te ostatnie zmiany to tylko początek nowych i ekscytujących przygód, które czekają na graczy w Lineage 2.
Lineage II - gra MMORPG fantasy za darmo

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

Odkryj świat Lineage 2

Lineage 2 to dynamiczna gra MMORPG, która od lat przyciąga graczy swoją bogatą fabułą, epickimi przygodami i rozbudowanym światem. Gracze wcielają się w postacie wojowników, magów, łuczników i innych bohaterów, aby odkrywać obszerne krainy, stawiać czoła potężnym przeciwnikom oraz wziąć udział w emocjonujących bitwach. W grze czeka mnóstwo zadań, wyzwań oraz możliwości rozwoju postaci, umożliwiając każdemu graczowi indywidualne kreowanie swojego bohatera. Wprowadzone aktualizacje i nowości, takie jak dodawanie nowych klas postaci czy dostępność oficjalnego serwera Discord, kontynuują rozwijanie świata gry, przyciągając nowych graczy oraz utrzymując zainteresowanie wśród weteranów Lineage 2.

Lineage II Essence - gra MMORPG po polsku

Lineage II Essence Europe: Nowe Możliwości

Lineage 2 Essence Europe to specjalna wersja gry, która zachęca do odkrywania świata Lineage 2 w sposób bardziej dostępny i przystępny. Rozgrywka w Essence charakteryzuje się uproszczonym systemem levelowania oraz wbudowanym botem, co ułatwia nowym graczom wejście do gry oraz pozwala doświadczonym wojownikom skupić się na najważniejszych wyzwaniach. Od niedawna polska wersja językowa gry Lineage 2 Essence umożliwia graczom pełne zanurzenie się w świecie gry dzięki dostosowanym tłumaczeniom i lokalizacji.

Lineage II Essence - gra MMORPG po polsku

Tajemnicza Klasa Assassina

Assassini to żołnierze tajnej organizacji o nazwie Noda, a o nich wiadomo niewiele. To specjalny oddział zabójców, których główną, lecz nie jedyną, bronią są sztylety. Walka mistrzów skrytych zabójstw opiera się na wykorzystaniu własnych cieni, które przyzywają do atakowania wrogów. To postaci szybkie, zwinne i niezwykle efektywne w pojedynczych potyczkach, co czyni je postrachem na polu walki. W Lineage 2 Essence Assassynami mogą zostać wyłącznie faceci rasy Ludzi oraz kobiety rasy Mrocznych Elfów. Ta wyjątkowość dodaje nowy wymiar możliwości tworzenia postaci i eksploracji świata gry.

Lineage II - gra MMORPG po polsku pl

Oficjalny Discord Lineage II

Wspaniałą wiadomością dla fanów gry jest także oficjalne uruchomienie serwera Discord dla Lineage II. Po okresie ekscytującego soft launchu, gracze - zarówno weterani, jak i nowicjusze - mogą dołączyć do tego społecznościowego hubu, aby dzielić się doświadczeniami, tworzyć nowe przyjaźnie i celebrować ekscytujący świat Lineage II razem. To doskonały sposób na bieżąco śledzić najnowsze wiadomości, wydarzenia i aktualizacje, podczas gdy wyruszacie na epickie przygody w krainach Aden.

Lineage II - gra MMORPG po polsku pl

Podsumowanie: Nowe Możliwości i Wspólnota

Wprowadzenie nowej klasy postaci - Assassina - oraz oficjalny start serwera Discord to tylko przykłady dynamicznego rozwoju świata Lineage 2. Twórcy gry nieustannie dążą do poszerzania możliwości rozgrywki, tworzenia unikalnych doświadczeń oraz umożliwiania graczom odkrywania nowych obszarów rywalizacji i przygód. To kolejny krok w budowaniu społeczności, która zjednocza pasjonatów tej niezwykłej gry, tworząc niezapomniane wspomnienia i wyjątkowe doświadczenia.

Lineage II Essence - gra MMORPG po polsku

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

Lineage II znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 MMORPG WSZECHCZASÓW.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.


Lineage II znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 WYMARZONYCH EKRANIZACJI.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.
 

 

 • Lineage II logo gry png

  Lineage II

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: NCsoft
  Wydawca: NCsoft
  Platformy: PC

  • 8.0
  • 0.0
  • 8.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Lineage II - Gameplay
Lineage II - drugi gameplay
Lineage II - Underground Trailer [HD]
Lineage II: Helios Trailer [Full HD]
Trailer Resmi Lineage II: Revolution Korea [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Lineage II
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee