• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Lesovik - zapowiedź nowego hack'n'slash w klimacie polskich baśni

Lesovik - zapowiedź nowego hack'n'slash w klimacie polskich baśni

Zespół Giantscraft znany z współtworzenia gry Giants Uprising (wraz z Varsav Game Studios), ogłosił rozpoczęcie prac nad nowym tytułem gry z gatunku hack'n'slash nazwanym Lesovik. Gra przeznaczona będzie zarówno dla dzieci jak i dorosłych, którzy poszukują szybkiego wyładowania emocji bez konieczności zagłębiania się w wielogodzinne wprowadzenie do świata. Prace rozpoczęły się na początku tego roku, a twórcy planują premierę w pierwszym kwartale 2021.
Lesovik - polski hack'n'slash

Charakter Lesovika inspirowany jest na popularnej grze Fable:
Praworządny - bohater żyje w zgodzie z prawami natury i pilnuje jej porządku dbając o najmniejsze zwierzę i najdrobniejsze źdźbło trawy (dodatnie punkty ducha).
Mściwy - bohater jest chaotyczny, a jego głównym celem jest zemsta, nawet gdy ma jej dokonać poświęcając las i jego mieszkańców (ujemne punkty ducha).

Rodzaje mocy Lesovika:

Roślinna - używanie roślin i grzybów do obrony i ataku.
Zwierzęca - zamiana w zwierzę oraz przyzywanie zwierzecych kompanów.
Elementalna - czerpanie uzdrawiającej energii z żywiołów, błota, wiatru, deszczu, piorónów, rzek oraz podobnych.

Zmiana w zwierzę oraz przywołanie zwierza
Gracz ma możliwość zmienienia się w dowolne zwierze, które zdołał uwolnić z potrzasku, lub odesłać do królestwa matki natury gdy zastał je martwe. Gracz ma możliwość zabicia żywego zwierzęcia by uzyskać jego moc, jednak wtedy kosztuje go to punkty ducha stanowiące czy gracz jest mściwym czy praworządnym duchem lasu.

Czerpanie z natury
Gracz ma możliwość bezpiecznego czerpania z zasobów natury, bez poświęcania punktów ducha o ile czerpanie nie wiąże się ze zniszczeniem źródła energii jak np wysuszenie strumyka lub sadzawki, doszczętne zniszczenie grzybni.

System Gniewu
Im więcej rozrzuconych śmieci gracz znajdzie w okolicy i je pochłonie, wzrasta w nim poziom Gniewu czyli furii, która pozwala w gwałtowny sposób wyładować skumulowaną energię.

Lesovik - polski hack'n'slash

Pancerz i broń

W grze zostanie wprowadzony podział drewna na korę (zbroja) oraz gałęzie (pociski). Drewniane fragmenty leżące na ziemi będą z automatu zbierane przez Lesovika, natomiast większe wymagać będą kilku uderzeń. Liczba trzymanych jednocześnie częsci drewna jest ograniczona przez poziom gracza. Im większy poziom tym Lesovik jest większy i bardziej rozbudowany, tym samym może pozwolić sobie na posiadanie większej liczby surowca. Najwięcej surowców daje rosnące żywe drzewo, jednak niszczenie żywych roślin kosztuje gracza dużo czasu (uderzeń) oraz punkty ducha (gracz ma bronić lasu, a nie go niszczyć), od których zależy czy Lesovik będzie mściwym duchem czy praworządnym. Niszczenie żywej rośliny największy sens ma w momencie gdy gracz poszukuje regeneracji po walce.

Twórcy zachęcają do zgłaszania się do darmowych testów gry w wiadomości email: [email protected] w tytule wpisując „GAME TESTER” a w wiadomości: „Wyrażam zgodę na zachowanie mojego adresu mailowego w celu promocji gry”.

Postępy na bieżąco można śledzić na fanpejdżu twórców:
https://www.facebook.com/giantscraft
https://www.facebook.com/lesovikgame

Lesovik - polski hack'n'slash

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Lesovik logo gry png

  Lesovik

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Baśnie i legendy słowiańskie
  Grafika: 3D
  Producent: Giantscraft
  Wydawca:
  Platformy: PC, konsole

  • 7.0
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer
Zobacz 15 najlepszych gier survivalowych z ciekawym elementem budowania

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Lesovik
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee