• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego - niesamowita historia w Elite Dangerous

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego - niesamowita historia w Elite Dangerous

Najciekawsze historie pisane są graczom gier MMO i to nie od dzisiaj. Gracze Elite Dangerous spieszą z akcją ratunkową dla zapalonego gracza o nicku "Deluvian", który utknął w przestrzeni kosmicznej. W zeszłym roku podjął się on bardzo ryzykownej wyprawy i osiągnął swój cel, ale w drodze powrotnej zabrakło mu paliwa. Od listopada jego statek dryfuje w kosmosie. Akcji ratunkowej podjęła się grupa "Fuel Rats".

Grupa ratunkowa poświęciła łącznie ponad 600 godzin na uratowanie jednego komandera. Podkreślmy, że taka ilość godzin wpływa nie tylko na postęp w grze, ale również na życie prywatne każdego z członków tej grupy. Cała akcja wymagała aż trzech dni dokładnych obliczeń i odpowiedniego przygotowania! Nie jest to pierwszy raz, kiedy podejmują się oni takiego wyzwania, ale nigdy nie miało to miejsca na taką skalę. Fuel Rats dysponują własną stroną internetową, na której można wysłać zgłoszenie w przypadku podobnego incydentu. Członkowie grupy podczas streamu z tej głośnej operacji wyznają, że odmówili pomocy tylko jeden (jedyny) raz, gdy misja była niemożliwa do wykonania ze względów logistycznych. Grupę można wesprzeć doncjami, lub wstąpieniem w ich szeregi.
Elite Dangerous nowości historia
Co jest ich główną motywacją? Ciężko jest to określić jednoznacznie, ale w tak ogromnej grze jaką jest Elite Dangerous gracze z czasem nadają sobie pewne formane role, tworzą się mniejsze społeczności specjalizujące się w danych czynnościach, których nie przewiduje sama mechanika gry. Członkowie "Fuel Rats" zdają się podejmować takich akcji z czystej pasji i zaangażowania w grę. Ciężko zaprzeczyć, że jest to dla nich najcenniejszy kawałek kodu jaki kiedykolwiek trafił na ich komputery.

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę technologiczną w ogóle. 
 


 • Elite Dangerous logo gry png

  Elite Dangerous

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Sci-fi MMO
  Grafika: 3D
  Producent: Frontier Developments
  Wydawca: Frontier Developments
  Platformy: PC, PS4, XONE

  • 6.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Elite Dangerous - Gameplay [HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Elite Dangerous
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee