• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

INDIE GAMES: Shinobi World zaprasza fanów Naruto

INDIE GAMES: Shinobi World zaprasza fanów Naruto

Shinobi World to kolejna produkcja w ramach naszego cyklu Indie Games. Gra twórców m.in. Kosmicznych Wojowników opiera się na podobnych założeniach i mechanikach, lecz tym razem w ramach uniwersum Naruto. Co za tym idzie, w grze znajdziemy znane postaci i zadania dla naszych bohaterów. Gra jest dostępna z poziomu przeglądarki i opiera się na modelu free to play. Co ciekawego ma do zaoferowania?

Shinobi World Naruto

Shinobi World ukazało się na rynku w 2013 roku za sprawą firmy Comper Games. Już na pierwszy rzut oka widać, że produkcja jest zbudowana wokół tej samej mechaniki i technologii co jej starszy growy brat, produkcja Kosmiczni Wojownicy. Co więcej, jeżeli do tej pory graliśmy w wymienioną produkcję, to do świata Naruto przejdziemy bez konieczności dodatkowej rejestracji - użyjemy tego samego konta gry. Twórcy chwalą się kilkoma interesującymi rozwiązaniami wdrożonymi w swojej grze. O czym mowa?

Po pierwsze, w Shinobi World nie natrafimy na uciążliwe reklamy. O ile produkcja opiera się na modelu free to play, tak nie dręczy ona swoich użytkowników różnymi sposobami na wydawanie pieniędzy. Takie opcje istnieją, ale nie są zbyt uciążliwe. Mowa zatem o darmowej grze z prawdziwego zdarzenia. Kolejnym ciekawym elementem jest zwiedzanie świata gry w formie podróży naszej postaci po mapie 2D. Jest to przyjemne rozwiązanie w przypadku gry przeglądarkowej.
Shinobi World Naruto
Gra posiada również rozbudowaną i zorganizowaną społeczność fanów uniwersum. To istotny element rozgrywki, która w dużej mierze opiera się na tworzeniu klanów. W takim wypadku, poza treningiem i ulepszaniem swojego bohatera, należy także znaleźć swoją grupę znajomych i wspólnie walczyć o najwyższe cele. Choćby w specjalnych wydarzeniach, które są regularnie przygotowywane przez twórców. Tych nie brakuje, warto zatem śledzić co planują osoby odpowiedzialne za grę.
 Zainteresowała Cię gra Shinobi World?
Przeczytaj recenzję gry przygotowaną przez Dawida.

Zobacz inne niezależne produkcje,
które opisaliśmy.

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne. 
 


 • Shinobi World logo gry png

  Shinobi World

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: MMO w świecie Naruto
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Comper Games
  Wydawca: Comper Games
  Platformy: PC

  • 6.3
  • 0.0
  • 6.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Shinobi World - Gameplay [HD]
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 - Rekordy Świata [Full HD]
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ3 – Gameplay Japonia [HD]
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 – Gameplay [HD]
Happy Tower – Zasady Gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Shinobi World
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee