• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

INDIE GAMES: Dead or Not Alive - Wycieczka na Dziki Zachód

INDIE GAMES: Dead or Not Alive - Wycieczka na Dziki Zachód

Nasz kolejny materiał z cyklu INDIE GAMES poświęcamy Dead or Not Alive autorstwa polskiego studia o tej samej nazwie. Gra o ciekawej tematyce Dzikiego Zachodu niedawno świętowała swoją premierę!

„Dead or Not Alive” to przyjemna produkcja przeglądarkowa, osadzona w realiach Dzikiego Zachodu. Została stworzona przez pasjonatów, chcących przygotować grę, w którą sami chcieliby zagrać, czyli pozbawioną zauważonych przez nich w innych tytułach minusów oraz rozwijaną w oparciu o opinie graczy. Wydaje nam się, że cel ten został osiągnięty, ponieważ „Dead or Not Alive” prezentuje się naprawdę solidnie i może śmiało umilić nie jeden dzień w pracy, na nudnych wykładach, czy leniwy wieczór.
Dead or Not Alive
Sami twórcy "Dead or Not Alive" mówią o swojej grze tak:

"Dead or Not Alive zostało stworzone przez dwóch kolegów (Piotr Pelcer i Wojciech Burczyn), na co dzień programistów aplikacji finansowych, ale przede wszystkim zapalonych graczy, którzy chcieli zagrać w grę, która będzie łączyła w sobie wszystkie najlepsze funkcjonalności - elementy PVP, PVE, grę ze znajomymi oraz dostarczała emocji które zapewnią różne mechanizmy rywalizacji. Grę jednocześnie pozbawioną wszystkich wad, które dostrzegali gdzie indziej oraz wrażliwą na opinie swoich graczy.

Realizacja tego celu pochłonęła cztery lata ich wolnego czasu oraz wymagała współpracy z wynajętym grafikiem, który całościowo stworzył wspaniałą oprawę graficzną. W efekcie otrzymujemy obraz Dead or Not Alive, czyli niezwykłą przygodę na Dzikim Zachodzie. Produkcja jest całkowicie niezależna, ale dzięki temu stworzona z wielką pasją oraz nieustanną myślą o użytkownikach - innych graczach czyli, jak zapewniają autorzy, również ich samych.

Mimo faktu, że głównym budżetem był ich czas, gra zawiera w sobie olbrzymią ilość funkcjonalności, która rzuca cień nawet na analogiczne produkcje komercyjne wyprodukowane przez ogromne zespoły w wielkich renomowanych studiach. System zadań wieloosobowych o nieliniowej fabule jest niespotykany w żadnej innej grze w tym gatunku, a zakres możliwości oferowany przez gangi (czyli zorganizowane grupy graczy) mogłby być grą samą w sobie."

Niedługo na naszym Portalu pojawi się recenzja, dzięki której będziecie mogli bliżej poznać, co przygotowali dla Was twórcy "Dead or Not Alive".

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z grą.
 Zainteresowała Cię gra Dead or Not Alive?
Przeczytaj recenzję przygotowaną przez Kamila.

Zobacz inne niezależne produkcje,
które opisaliśmy.

 


 

Tworzysz gry i chciałbyś, abyśmy przyjrzeli się Twojemu tytułowi? Napisz do nas na [email protected] i zgłoś swój projekt - jeśli nam się spodoba, zaprezentujemy go!


Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Dead or Not Alive logo gry png

  Dead or Not Alive

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Dziki Zachód
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Dead or Not Alive
  Wydawca: Dead or Not Alive
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 6.0
  • 0.0
  • 6.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Dead or Not Alive
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee