• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

INDIE GAMES: Crime District - Zapraszamy do dzielnicy zbrodni

INDIE GAMES: Crime District - Zapraszamy do dzielnicy zbrodni

Nasz najnowszy materiał z cyklu INDIE GAMES, w którym staramy się przybliżyć Wam mniej znane polskie produkcje, poświęcamy Crime District. Zapraszamy zatem w gangsterskie klimaty.

Crime District to nasza rodzima produkcja, za którą nie stoi duży zespół, pomysłodawcą i realizatorem całego przedsięwzięcia jest Mateusz Paź, zaledwie 23 latek pochodzący z małej miejscowości we wschodniej Polsce. Ponad rok zajęło mu stworzenie gry, na to wyzwanie składało się między innymi napisanie fabuły, stworzenie systemu finansowego, a także zajęcie się grą od strony graficznej oraz zaprogramowanie wszelkich akcji. Oto kilka słów od twórcy skierowanych bezpośrednio do Was:

„Drodzy czytelnicy Portalu MMO! Może opowiem dlaczego w ogóle zdecydowałem się stworzyć Crime District, gra na początku nosiła nazwę Miasto Zbrodni. Sam tak jak i Wy jestem graczem gier online, oprócz tego uwielbiam gangsterskie filmy, książki, ogólnie tą tematykę. Jak pewnie się orientujecie na rynku gier przeglądarkowych jest bardzo mało liczących się produkcji, których fabuła opiera się na tej tematyce. Parę lat temu przez długi okres byłem użytkownikiem jednej z czołowych produkcji tego gatunku, jednak zmiany jakie poczynili jej twórcy nie przypadły mi do gustu i porzuciłem rozgrywkę. I wtedy właśnie wpadłem na pomysł, dlaczego by nie stworzyć samemu takiej gry? Takiej w jaką sam chciałbym grać. Ale był pewien problem, nie umiałem programować, więc zamówiłem kilka książek i jazda z tematem. Spotykałem oczywiście na tej drodze liczne problemy, jednakże udało mi się i po wielu miesiącach nauki programowania i pisania gry stworzyłem pierwotną wersję gry, którą później starałem się ulepszać uwzględniając propozycje pierwszych graczy. Aktualnie gra jest nadal rozwijana, przygotowywane są różne nowości. Dlatego chciałbym wszystkich zachęcić do rejestracji i sprawdzenia gry. Dla twórców największą satysfakcją są gracze zadowoleni z ich produktu, więc serdecznie zapraszam by poznać grę.”
Crime District Indie gra
Cieszymy się ze współpracy z Mateuszem, w przyszłości na pewno będziemy przekazywać Wam więcej informacji na temat aktualnych prac nad grą oraz planów jej rozwoju. Mamy nadzieję, że publikując te wywiady wspomożemy naszych rodzimych twórców i zachęcimy innych do rozwijania się i wdrażania własnych pomysłów.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony Crime District.
 Zainteresował Cię Crime District?
Przeczytaj recenzję gry przygotowaną przez Patryka.

Zobacz inne niezależne produkcje,
które opisaliśmy.

 


Tworzysz gry i chciałbyś, abyśmy przyjrzeli się Twojemu tytułowi? Napisz do nas na [email protected] i zgłoś swój projekt - jeśli nam się spodoba, zaprezentujemy go!


Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Crime District logo gry png

  Crime District

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gangsterska
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: WARIAG
  Wydawca: WARIAG
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 6.3
  • 0.0
  • 6.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer
Zobacz 15 najlepszych gier survivalowych z ciekawym elementem budowania

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Crime District
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee