• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

INDIE GAMES: BeeFighters - to jedna z najciekawszych gier ostatnich lat

INDIE GAMES: BeeFighters - to jedna z najciekawszych gier ostatnich lat

Nasz najnowszy materiał z cyklu INDIE GAMES poświęcamy... walkom pszczół. Nietypowe, prawda? Zapraszamy do przeczytania paru słów od twórców tej oryginalnej polskiej produkcji!

"BeeFighters to jedyna w Polsce gra o niezwykłej tematyce pszczół. Logując się do BeeFighters wcielasz się w trenera pszczół, rywalizując z innymi w różnych dziedzinach m.in. o miano najlepszego pszczelarza, wojownika czy biznesmena. Swoją pierwszą pszczołę zdobywasz w przygodach. Aktywując ją na arenie możesz walczyć z innymi graczami. Wiedz, że w przygodach ale także w modyfikacjach czy wymianie miodu  możesz zdobyć lub stworzyć kilka rodzajów pszczół (Clasic, Rare, Epic, Legendary) z różnymi umiejętnościami (m.in. unik, trucizna, regeneracja HP), które będą Ci potrzebne w Roju, a także do Instancji. Gdy dopisze Ci łut szczęścia w przygodzie możesz trafić na bardzo rzadkie ale jakże cenne pszczoły Legendarne czy Mityczne.

BeeFighters Indie Games

W Roju stadem pszczół będziesz atakował innych graczy, kradnąc im wartościowy miód. Możesz też, stworzyć lud dołączyć do klanu, który daje wiele ciekawych możliwości np. zdobywanie większej ilości pieniędzy, grupowe akcje klanowe.


Podczas przygód zdobywasz różne przedmioty potrzebne do zdobywania kolejnych poziomów czy rozwoju swoich pszczół (m.in. nektar, mleczko pszczele, różne rodzaje miodu czy pieniądze). Karmiąc swoją pszczołę nektarem ulepszasz jej statystyki (siłę, wytrzymałość, inicjatywę, szczęście), a zebrany miód możesz wymieniać na nektar, pieniądze lub energie potrzebną do wykonywania akcji, walk i przygód.

Ponadto, dla posiadaczy najlepszych pszczół przewidziane są co miesiąc nagrody rzeczowe.

Gra swoją premierę miała 01 stycznia 2017 r. Przez miesiąc istnienia zostało wprowadzone mnóstwo nowości takich jak giełda i bardzo rzadka mityczna pszczoła, a aktualnie w fazie testów jest rozbudowana funkcjonalność - instancje, w których gracze będą musieli sprzymierzyć siły, by pokonać bossa.

Zapraszamy do gry!"
 

My również zapraszamy do gry oraz odwiedzenia jej oficjalnej strony!Zainteresował Cię BeeFighters?
Przeczytaj recenzję gry, którą przygotowała Ania.

Zobacz inne niezależne produkcje,
które opisaliśmy.

 

Tworzysz gry i chciałbyś, abyśmy przyjrzeli się Twojemu tytułowi? Napisz do nas na [email protected] i zgłoś swój projekt - jeśli nam się spodoba, zaprezentujemy go!

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • BeeFighters logo gry png

  BeeFighters

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Walki pszczół
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: BeeFighters
  Wydawca: BeeFighters
  Platformy: Android, iOS, Przeglądarka internetowa

  • 6.2
  • 0.0
  • 6.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda BeeFighters
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee