• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Dużo zmian szykuje się w World of Tanks

Dużo zmian szykuje się w World of Tanks

Zacznijmy od update’u 9.22, który już zagościł na dobre na serwerach gry. Patch zadebiutował co prawda już kilka dni temu, jednak zanim wszystkie zmiany zostały finalnie wdrożone jeszcze chwilę czasu upłynęło. Nowości i modyfikacje przede wszystkim dotknęły radzieckie czołgi i tak w średniej klasie dodano Object 430U, który wraz z wcześniej zaimplementowanym Object 430 stanowi nową gałąź pojazdów szturmowych. Zmianom uległy również ciężkie czołgi radzieckie i tutaj dodano Object 705A. W przypadku radzieckich niszczycieli czołgów nowością jest Object 268 v.4.

Prócz zmian w samych czołgach, twórcy ulepszyli system losujący, dzięki tej łatce częściej gracze trafią na rozgrywkę w trybie, który wcześniej dodali jako tryb preferowany. Wystartował również nowy sezon bitew rankingowych. Warto dodać, że Wargaming zdecydował się na dodanie możliwości wymiany starych czołgów premium na nowe. Jednak trzeba zaznaczyć, że takiej wymiany możemy wykonać przez nieco ponad tydzień do 21 lutego do godziny 6:00. Jak sami widzicie zmiany nie są jakieś bardzo znaczące, jednak wprowadzają kilka modyfikacja przede wszystkim związanych z balansem rozgrywki. Jednak znacznie większe zmiany przynosi ze sobą aktualizacja 1.0,  która jak na razie jest dostępna jedynie w wersji beta, ale zapewne na przestrzeni następnych tygodni pojawi się na oficjalnych serwerach gry.
Wold of Tanks
Wersja 1.0 World of Tanks to przede wszystkim nowy silnik graficzny na którym będzie działała produkcja. Zmiany są widoczne na gołe oko i przy okazji testów możemy sami na własnej skórze przekonać się jak całość wygląda w ruchu.  Beta testy są dostępne dla każdego gracza, który zarejestrował się w grze do 3 lutego bieżącego roku do godziny 21:59.  By zagrać w tę wersję World of Tanks wystarczy, że pobierzesz odpowiedniego klienta tytułu z tej strony. Jak na razie twórcy w becie udostępnili 29 odświeżonych map, ulepszone dźwięki otoczenia i nowe utwory muzyczne. Zapewne twórcy sukcesywnie będą dodawać kolejne nowości. Na szczęście dla nas na finalną wersję tej łatki nie przyjdzie nam przesadnie długo czekać, bowiem update pojawi się już w marcu bieżącego roku. Dajcie znać w komentarzach jak Wam się podobają ostatnie zmiany wprowadzone przez Wargaming do World of Tanks.

Wojciech Łęczycki

Wojciech Łęczycki

Fan wszelkiej maści technologii, a w szczególności nowinek mobilnych. Właściciel, a zarazem redaktor naczelny bloga MobileWorld24.pl Gracz z długoletnim stażem, który lubuje się przede wszystkim w tytułach RPG i produkcjach akcji. Przygodę z grami wieloosobowymi rozpoczynał od serii Call of Duty oraz prostych gier przeglądarkowych. W wolnej chwili uwielbia zanurzać się światy fantasy zarówno książkowe jak i filmowe. Z wykształcenia farmaceuta.


 • World of Tanks logo gry png

  World of Tanks

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Bitwy pancerne (Action MMO)
  Grafika: 3D
  Producent: Wargaming.net
  Wydawca: Wargaming.net
  Platformy: Windows, Xbox 360

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

World of Tanks - GamePlay
World of Tanks - drugi GamePlay
World of Tanks Generals - Launch Trailer [Full HD]
Dziennik twórców World of Tanks (polskie drzewko) [Full HD]
World of Tanks - 1941 Battle: 360° [4K]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda World of Tanks
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee