• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Czy grając w gry, można dorobić się fortuny? Oczywiście!

Czy grając w gry, można dorobić się fortuny? Oczywiście!

Gry wideo stają się nierozłącznym elementem życia nowoczesnego człowieka. W cyfrowym świecie już od dawna bawią się nie tylko dzieci, ale także i dorośli. Co więcej, na grach dorobiło się już naprawdę dużo osób, którzy właśnie dzięki nim zawdzięczają swoje wielomilionowe saldo na koncie. Jak tego dokonali? Czy ty też możesz iść ich śladem? 

Jeśli drzemią w tobie pokłady charyzmy, możesz zarabiać swoją osobowością

Jedną z podstawowych aktywności związanych z grami oraz zarabianiem na nich, jest zostanie streamerem lub youtuberem. Jeśli masz w sobie wystarczające pokłady pewności, wyróżniasz się czymś na tle innych lub po prostu „masz gadane”, powinieneś spróbować swoich sił w tym biznesie! Choć konkurencja jest naprawdę duża, nawet początkujący twórcy treści mogą liczyć na drobny zarobek z reklam czy płatnych współprac.

Sporo możesz też zyskać, będąc „tradycyjnym” influencerem. Nie nagrywając żadnych materiałów, wideo możesz zdobyć grono fanów na inne sposoby, na przykład publikując ciekawe treści w social mediach. Mogą one być związane z jedną grą i całym jej uniwersum lub luźno powiązane z branżą gier wideo i to jest właśnie najlepsze! Możesz tworzyć zupełnie dowolne treści, od śledzenia newsów ze świata portali, poprzez ocenę poczynań profesjonalnych graczy, na wnikliwej analizie zapowiedzi gamingowych hitów kończąc.

Granie w gry zarabianie fortuna

Zawsze dążysz do bycia najlepszym? Postaw na esport

Esportowcy coraz częściej przebijają się do tzw. mainstreamu, szczególnie w krajach azjatyckich, ale też na przykład w Szwecji. Największe gwiazdy gamingu występują w reklamach, wyświetlanych na głównych stronach gazet, promują największe marki, a nawet mają własne napoje, przekąski czy ubrania dostępne w stacjonarnych sklepach.

Co ciekawe, esportowcem może zostać każdy! Oczywiście im wcześniej zaczniesz rozwijać się w danej cyfrowej dyscyplinie, tym lepiej. Dla przykładu profesjonalny zawodnik Counter-Strike: Global Offensive - Ilya "m0NESY" Osipov - urodził się w 2005 roku i już od kilkunastu miesięcy podbija międzynarodowe areny.

Na jakie zarobki może liczyć profesjonalny esportowiec? Jeśli chodzi o polską scenę sportów elektronicznych, w zależności od konkretnej gry oraz drużyny, mogą to być zarobki od minimalnej krajowej, nawet do kilkunastu tysięcy złotych. Najlepsi gracze na świecie rocznie zarabiają jednak miliony dzięki regularnej, comiesięcznej wypłacie, kontraktach sponsorskich, produktach, sygnowanych własnym nazwiskiem oraz nagrodach z turniejów.

Granie w gry zarabianie fortuna

Połącz pasję z zarabianiem

Kolejną z dróg, która może pozwolić ci zarabiać na graniu w gry, jest zostanie internetowym dziennikarzem. Twoje treści mogą być produkowane na różne sposoby – w formie bloga osobistego, jako wpisy na social mediach lub jako regularna praca w redakcji dla takich portali jak https://sportowefakty.wp.pl/. Choć nawet najlepsi polscy dziennikarze nie zarabiają kokosów, otrzymują szansę na darmowe podróżowanie po całym świecie i odwiedzanie najlepszych turniejów czy targów.

Coraz więcej innych, „tradycyjnych” zawodów również znajduje swoje miejsce w świecie gamingu. Profesjonalne realizacje różnego typu wydarzeń potrzebują ogromnego zaplecza specjalistów, wśród których znajdują się programiści, realizatorzy, kamerzyści, fotografowie czy scenografowie. Jeśli nie do końca czujesz, że wszystkie powyższe propozycje są zgodne z twoimi preferencjami, być może powinieneś zainteresować się bardziej ogólną drogą, a następnie ukierunkować ją w stronę gamingu?

Praca „od zaplecza” może być niezwykle satysfakcjonująca, a przy tym naprawdę dochodowa i pełna niezapomnianych przygód! Warto w tym miejscu wskazać, że esport, a także ogólnie gaming, to branże, które rozwijają się niezwykle szybko. Oznacza to, że w krótkim czasie trzeba zapełnić je odpowiednimi pracownikami różnych szczebli, co otwiera przed tobą wiele dróg.
 


 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - CALIBER - SHOOTER
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowszee