• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Blizzard na straży porządku

Blizzard na straży porządku

Kalifornijska firma zamyka jeden z największych pirackich serwerów World of Warcraft, a powodem jest brak aktualizacji dodatków.
 

Dla wielu fanów WoWa gra już dawno straciła swój urok. Nie odnajdują się oni w aktualnych klimatach dodatku, a świat Azeroth powoli, lecz nieubłaganie staję się dla nich obcy. Z pomocą przychodzi taki serwer, jak Nostalrius, oferujący okrojoną z paru dodatków produkcję. Jednakże nie będzie to już możliwe, gdyż okazuję się, że Blizzard nakazał zamknięcie wyżej wymienionego serwera.

Jak dowiadujemy się na oficjalnej stronie grupa francuskich prawników nakazała pod groźbą pozwu firmie OVH, aby ekipa Nostalrius Begins ustąpiła Blizzardowi. Serwery miały zostać zamknięte do końca zeszłego tygodnia. „Jak tylko otrzymaliśmy ten list, zdecydowaliśmy by jak najszybciej poinformować graczy o przyszłości Nostalrius, któremu z przyjemnością poświęciliśmy mnóstwo czasu i energii, jako wolontariusze,” napisał zespół na oficjalnej stronie.

Blizzard World of Warcraft zmiany
Twórcy popularnego serwera mają zamiar opublikować zarówno kod źródłowy, jak i anonimowe dane użytkowników aby lud zadecydował o przyszłości projektu. Mówią, że dostarczą „wszystkiego czego trzeba aby mógł powstać nowy Nostalrius,” po prostu nie będą mogli już nim kierować. Post określa serwer jako „to wszystko co opiera się na nostalgii i wspomnieniach z chwalebnych dni vanilii”.

„Nie wiemy, czy społeczeństwo poczuło ponownie te chwalebne dni grając na naszym serwerze, ale mamy nadzieję, że pozostaną po nas same dobre wspomnienia. Jeszcze raz możemy być dumni z udziału w przygodzie jaką był Nostalrius, nie ważne ile czasu spędziliśmy grając.” Nastolrius był aktywny przez prawie rok, jednakże może się pochwalić 800 tys. zarejestrowanych kont i 150 tys. aktywnych graczy. Twórcy stworzyli również petycję do Blizzarda, z prośbą o wsparcie dla prywatnych serwerów World of Warcraft, którą podpisało, aż 33,856 osób.

Kamil Milkiewicz

Kamil Milkiewicz

Pasję do gier MMORPG zawdzięcza długej przygodzie z WoWem, jednak lubi też przysiąść do dobrego RTS'a. Wielki fan Tolkienowskiego świata. Wolne chwile spędza na oglądaniu klasyki amerykańskiego kina i studiowaniu książek kulinarnych. Kiedy nie siedzi przed komputerem dźwiga ciężary i spotyka się z przyjaciółmi.
 


 • World of Warcraft logo gry png

  World of Warcraft

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Medieval fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Blizzard Entertainment
  Wydawca: Activision Blizzard
  Platformy: OS X, Windows

  • 7.5
  • 0.0
  • 9.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

World of Warcraft - drugi trailer
World of Warcraft - gameplay
World of Warcraft - drugi gameplay
World of Warcraft - Legion Gameplay [Full HD]
World of Warcraft: Legion - Cinematic Teaser [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda World of Warcraft
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee