• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Ark: Survival Evolved wkrótce w wersji mobilnej

Ark: Survival Evolved wkrótce w wersji mobilnej

Aktualne trendy na rynku mobilnych gier jednoznacznie wskazują na fakt, że coraz częściej nowe produkcje znane chociażby z komputerów osobistych czy dużych konsol – Playstation 4 czy Xbox One trafiają do naszych kieszeni, a tak właściwie smartfonów działających pod kontrolą systemu sygnowanego zielonym robocikiem czy iOS. Jakiś czas temu dostaliśmy informacje o powstaniu mobilnej wersji PUBG, a teraz przyszła kolej na następną produkcję z gatunku pełnokrwistych MMO.
Ark: Srurvival Evolved wersja mobilna
Mowa tutaj o survivalowej grze MMO Ark: Survival Evolved, która pierwotnie pojawiła się w czerwcu 2015 roku na PC, a prawie dwa lata później na konsolach Playstation 4 oraz Xbox One. Wersja mobilna jest już w produkcji od pewnego czasu i jej wstępna data premiery została ustalona na wiosnę tego roku. Produkcja jest przygotowywana przez studio War Drum Studios (oryginał przygotował Studio Wildcard). Wersja mobilna Ark: Survival Evolved według twórców zostanie przygotowana jako wierna kopia dużej wersji, otrzymamy tryb online w którym trafimy na dużą wirtualną wyspę, gdzie na swojej drodze będziemy mogli spotkać ponad 80 różnych dinozaurów. War Drum Studios nie zapomniało również o craftingu czy możliwość stawiania różnorakich budowli. Jak sami widzicie twórcy chcą przygotować pełnoprawną grę mobilną i praktycznie wszystkie najważniejsze rozwiązania znajdziemy także na smartfonach.

Gra będzie dostępna zarówno na Androidzie jak i iOS zupełnie za darmo. Myślę, że każdy fan pierwowzoru będzie chciał poznać najnowszą produkcję ze studia War Drum Studios, a myślę że dzięki dwóm nowym platformom gra trafi do większej ilości graczy i zainteresowanych.

Wojciech Łęczycki

Wojciech Łęczycki

Fan wszelkiej maści technologii, a w szczególności nowinek mobilnych. Właściciel, a zarazem redaktor naczelny bloga MobileWorld24.pl Gracz z długoletnim stażem, który lubuje się przede wszystkim w tytułach RPG i produkcjach akcji. Przygodę z grami wieloosobowymi rozpoczynał od serii Call of Duty oraz prostych gier przeglądarkowych. W wolnej chwili uwielbia zanurzać się światy fantasy zarówno książkowe jak i filmowe. Z wykształcenia farmaceuta.


 • Ark: Survival Evolved logo gry png

  Ark: Survival Evolved

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Survival
  Grafika: 3D
  Producent: Studio Wildcard
  Wydawca: Studio Wildcard
  Platformy: Windows, Mac, Linux + SteamOS, Xbox One, PS4

  • 7.2
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 - Rekordy Świata [Full HD]
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ3 – Gameplay Japonia [HD]
Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3 – Gameplay [HD]
Happy Tower – Zasady Gry [Full HD]
Happy Tower – Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Ark: Survival Evolved
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee