• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Aktualności ze świata Generation Zero

Aktualności ze świata Generation Zero

Twórcy Generation Zero nie zwalniają tempa jeżeli chodzi o dopracowywanie swojego tytułu, dzięki czemu całkiem niedawno do gry trafiła najnowsza aktualizacja poprawiająca część występujących błędów. Nie ma zatem czasu do stracenia, pora wybrać się do tej wizji alternatywnej historii umiejscowionej w Szwecji i poznać genezę opanowania kraju przez śmiercionośne maszyny. Najlepiej w kooperacji!

Generation Zero

Zanim przejdziemy do samych nowości związanych z poprawkami warto przypomnieć, że w grze trwa obecnie czasowe wydarzenie. W ramach eventu, gracze będą mogli zgarnąć specjalne ciastko z kremem, rodem ze Szwecji. Oczywiście, mowa tutaj o przedmiocie to użycia w grze (niestety), który dodaje nieco punktów zdrowia. Wydarzenie potrwa do 2 marca, zatem warto się pospieszyć.

W temacie właściwych poprawek, na pierwszy ogień idą kwestie związane z rozszerzeniem Alpine Unrest. Twórcy zapowiedzieli poszerzenie możliwości zabawy dla graczy, między innymi poprzez dodanie nowego drzewka wyzwań, a także możliwości otrzymania specjalnych emotek. Co więcej, twórcy z Avalanche Studio poprawili animacje bezczynności u postaci. Od teraz będą one wyglądały naturalnie podczas niewykonywania żadnych czynności, nie będą sztywne i nieruchome.

Wykryto i rozwiązano również kilka problemów, o których informowała społeczność graczy. Mowa tutaj choćby o błędnym mapowaniu przycisku Hold Breath, błędne informowanie o możliwości interakcji podczas korzystania z rowerów, czy niewłaściwe oznaczanie rowerów na mapie. Co więcej, pozbyto się także problemu z niewłaściwym oznaczaniem emotikon jako pochodzących z DLC w sytuacjach, gdy takowe nie były z nimi związane.

Poprawce zostały poddane również i misje, których zaliczanie bywało utrudnione lub niemożliwe ze względu na granie w grę w ramach sesji innego gracza. To samo tyczy się błędnego pozyskiwania punktów doświadczenia za odkrywanie kryjówek, czy niektórych pojawianiem się niektórych przedmiotów w ramach misji i zadań. 

Twórcy pamiętali również o szeregu poprawek w związku z technicznymi problemami podczas gry osobowej. Znalazło się ich dość sporo, ale na szczęście skutecznie się ich pozbyto. Duża część aktualizacji została wsparta przez samą społecznośc gry, która skutecznie wykrywała i raportowała producentom różne błędy i ich szczegóły, takie jak przykładowo problemy ze sztuczną inteligencją i wiele innych. 

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.

 


 • Generation Zero logo gry png

  Generation Zero

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: FPS z elementami survivalu
  Grafika: 3D
  Producent: Avalanche Studios
  Wydawca: Avalanche Studios
  Platformy: PC, PS4, XOne

  • 0.0
  • 0.0
  • 7.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Generation Zero - Gameplay [FullHD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Generation Zero
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee