• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Łowcy Zombie: Apokalipsa - Koniec świata!

Łowcy Zombie: Apokalipsa - Koniec świata!

Co by się stało gdyby świat opanowały zombie? Odpowiedź możesz znaleźć sięgając po nową produkcję przygotowaną przez polskie studio deweloperskie.  Fabuła porusza bardzo popularną tematykę żywych trupów i sprawia, że gra ma zadatki na dobrego time killer'a! Co więc robić, kiedy deszcz nie wypuszcza nas z domu, a jedyne co nam zostało to trochę zapasów w lodówce i dostęp do internetu? Mamy odpowiedź na to pytanie!

Czasem słońce, czasem deszcz

"Łowcy Zombie: Apokalipsa”, to darmowa gra przeglądarkowa stworzona przez polską ekipę. Jak sama nazwa może wskazywać historia zaczyna się podczas wybuchu wielkiej epidemii, której skutków tłumaczyć chyba nie muszę. Proszę mi wierzyć, to dopiero początek katastrof. Gra nie wymaga logowania, jednakże jest ono niezbędne jeżeli chcemy zachować osiągnięte postępy. Na starcie wita nas krótki wstęp, który ma na celu wprowadzenie nas w ogólnie panujący klimat. Tutaj brakowało mi efektów dźwiękowych, ale przy projektach niskobudżetowych często jest to strzał w kolano. Walkę o życie poprzedza wybór płci postaci. Tutaj zaczynają się już schody.
Łowcy Zombie: Apokalipsa

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

Nie jest kolorowo

Wizerunki postaci są mocno niedopracowane. Wklejone części odzieży rzucają się tak mocno w oczy, jakby nikt  nie starał się ukryć tej niedbałości. W interfejsie intensywnie przejawia się minimalizm, co zazwyczaj bardzo sobie cenie w grach, ale tutaj jest wręcz przesadny, powiedziałbym nawet, że ubogi. Cała przestrzeń jest źle zagospodarowana. Przejdźmy do rozgrywki. Pierwsza walka następuje tuż po wstępie. Cała mechanika starcia nie wciąga, wszystko obsługujemy lewym przyciskiem myszki, ale w końcu taki czar gier przeglądarkowych. Gra oferuje nam kilka możliwości spędzenia czasu.

Jeśli jesteście fanami serialu „The Walking Dead” zapomnijcie o przedstawionym w nim świecie. W „Łowcy Zombie” możemy zwiedzać każdy zakamarek miasta mierząc się tylko z jednym przeciwnikiem, a w każdej walce asekurować nas może nie kto inny, a ukochany owczarek. Całkiem oryginalny pomysł. Nie jestem specjalistą od zombie apokalipsy, ale wydaję się, że jest to jedyna rasa odporna na działanie epidemii. Prócz jednorazowych wycieczek, dostępny jest też tak zwany „wypad”, czyli dłuższe poszukiwanie fantów w przeróżnych lokalizacjach. Jest to powszechna opcja w tego typu grach i jedna z najwygodniejszych. Wysyłamy nasza postać na kilkugodzinny wypadzik, nastawiamy budzik i witamy go z otwartymi ramionami po upływie wcześniej ustalonego czasu. Istnieje jeszcze opcja „Ustawki”, strefa PvP. Miejsce, gdzie możemy spróbować swoich sił z innymi graczami. Niby standard w grach internetowych, a jednak jest to dla mnie dość prozaiczny sposób na sprawdzenie swoich sił, podczas gdy wokoło panuje walka o przeżycie rodzaju ludzkiego.
Łowcy Zombie: Apokalipsa

Razem raźniej

Każdy z graczy ma możliwość dołączenia do sojuszu, a raczej do tak zwanego „gangu”. Opcja ta zapewni nam pełno bonusów, dzięki którym łatwiej będzie przebrnąć przez trudy życia codziennego. Co ciekawe możemy korzystać z całodobowej siłowni, gdzie za żywność możemy kupić podstawowe atrybuty. Z innymi graczami porozumieć się możemy na forum, albo za pomocą chatu. Ta druga opcja szczególnie nie przypadła mi do gustu ze względów wizualnych, ale ma też parę plusów. Tutaj twórcy zdecydowanie postawili na praktyczność. Okienko chatu przypomina raczej panel dyskusyjny, jest przejrzysty i widać na nim większość wypowiedzi dnia. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy znaleźć odpowiedzi na część nurtujących nas pytań właśnie tam. Niestety nie ma możliwości wysłania prywatnej wiadomości do innych graczy.

Z tej mąki może być chleb

Gra wymaga jeszcze wiele pracy. Kilka skromnych efektów dźwiękowych i zadbanych grafik zdecydowanie zwiększą przyjemność płynącą z rozgrywki. „Łowcy Zombie: Apokalipsa” to projekt z dużym potencjałem. Przy odpowiedniej pielęgnacji może stać się całkiem niezłym time killer'em. Czy w swojej aktualnej postaci gra kusi jak Charizard w ogrodzie sąsiada? Oceńcie sami.
 

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

Kamil Milkiewicz

Kamil Milkiewicz

Pasję do gier MMORPG zawdzięcza długej przygodzie z WoWem, jednak lubi też przysiąść do dobrego RTS'a. Wielki fan Tolkienowskiego świata. Wolne chwile spędza na oglądaniu klasyki amerykańskiego kina i studiowaniu książek kulinarnych. Kiedy nie siedzi przed komputerem dźwiga ciężary i spotyka się z przyjaciółmi.

 


 • Łowcy Zombie: Apokalipsa logo gry png

  Łowcy Zombie: Apokalipsa

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Apokalipsa zombie
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent:
  Wydawca: Playlink S.A.
  Platformy: Przeglądarka, android, ios, windows phone

  • 6.9
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Łowcy Zombie: Apokalipsa
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee