• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Dodatkowe opcje dostępne w grze Arche Age: Unchained

Dodatkowe opcje dostępne w grze Arche Age: Unchained

Jedna z najlepszych, darmowych gier MMO Arche Age, posiada w Polsce niezliczoną ilość fanów. Niewielu z nich wie, że oferuje dodatkową opcję subskrypcji, która pozwala na odblokowanie wielu interesujących funkcji. W ostatnio wydanej wersji, gracze z Polski mogą używając metody płatności dokonać zakupu i przez konto Glpyh korzystać z wielu dodatkowych opcji.

Arch Age Unchained

Fantazyjny świat gry

Gra video Arche Age: Unchained powstała w Korei, a jej wydawcą jest firma Gaming Group. To obecnie jeden z największych wydawców gier online w Europie i Ameryce Północnej. Firma posiada swój oddział w Polsce. Gra ArcheAge pozwala graczom na przeniesienie się do fantazyjnego świata i rozpoczęcie przygody na jednym z dwóch istniejących kontynentów: Nuia oraz Harihara. Uczestnicy wybierają postacie, którymi chcą być i realizują swoje misje. Mogą nawet stworzyć swoje własne państwo i wybudować miasto. Podstawą fabuły jest konflikt pomiędzy dwiema zwaśnionymi frakcjami, które zamieszkują odrębne kontynenty. Historia przedstawiona w tej grze rozgrywa się dwa stulecia po tym, gdy rasy stanęły przeciwko sobie. Jednym z podstawowych celów grających jest odkrycie przyczyn tego konfliktu, który ma swoje źródła w odległej przeszłości.

Zdobądź niestandardowe umiejętności

Zakup dodatkowych opcji w grze online Arche Age: Unchained umożliwia graczom z Polski zdobycie niestandardowych umiejętności. Płacąc zaledwie 16 USD otrzymujemy umiejętność: Gunslinger Tome, która pozwala na używanie pistoletów, jako głównej broni. Ten pakiet jest przeznaczony gównie dla graczy, którzy uwielbiają walkę z utrzymaniem odpowiedniego dystansu od przeciwnika. Oczywiście w wersji podstawowej są dostępne różne rodzaje umiejętności walki, jak np: łucznicy, czarodzieje czy okultyści, jednak przynależność do grona strzelców, odmienia zupełnie naszą pozycję.

Przy zakupie pakietu Gunslinger Silver otrzymujemy także dostęp do strefy Ipnya Ridge, dzięki którym gracze mogą wziąć udział w niesamowitych misjach oraz odpierać inwazję Akaschów. Poza tym płacąc tę kwotę nabywca ma dostęp do serwera w trybie Fresh. Inną opcją, która kosztuje nieco więcej, bo 30 USD, jest Złoty Pakiet pozwalający na nabycie Gunslinger Tome, dostęp do serwera fresh i dodatkowo kostium Black Night. Jeśli macie do wydania nieco więcej, możecie zdecydować się na Gunslinger Archeum Pack, który kosztuje aż 60 USD. W zamian gracz otrzyma nie tylko broń, ale taże kostiumy: Black Night i Lawkeeper.

Dodatkowo do jego konta zostanie dodana opcja Nocturne Griffin, czyli możliwość wykorzystania gryfów powietrznych Halcyony, które znane są ze swojej opiekuńczej i obronnej natury. Dzięki nim można biegać, strzelać wiatrem, nurkować w powietrzu, a także ślizgać się. Na dokładkę każdy z nabywców Gunslinger Archeum Pack otrzyma także Magithopter: Rocket Wins #2. Pozwala on na latanie z zawrotną prędkością, na ogromnych wysokościach z możliwością odpalania pocisków i zrzucania bomb nurkujących. To najdroższy z pakietów oferowanych przez wydawcę tej gry.

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • ArcheAge logo gry png

  ArcheAge

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: XL Games
  Wydawca: Trion Worlds
  Platformy: Windows

  • 5.9
  • 0.0
  • 6.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

ArcheAge - gameplay
ArcheAge - drugi gameplay
ArcheAge 3.0 - Revelation Trailer [Full HD]
Farmersi – Poradnik dla początkujących
Farmersi – Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda ArcheAge
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee