• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Pyrkon 2023 - Magiczne światy i inspirujące wydarzenia

Pyrkon 2023 - Magiczne światy i inspirujące wydarzenia

Pyrkon, jedno z największych wydarzeń dla miłośników fantastyki w Polsce, już niebawem rozpocznie swoją kolejną edycję. Tegoroczny program festiwalu jest pełen atrakcji i obfituje w prelekcje, warsztaty, spotkania z autorami oraz koncerty, które zapewnią uczestnikom niezapomniane wrażenia.

Pyrkon 2023 - Festiwal Fantastyki
Dla entuzjastów fantastycznej literatury przewidziano wiele interesujących wydarzeń. Na Pyrkonie będą mieć okazję spotkać się z cenionymi autorami, wziąć udział w panelach dyskusyjnych oraz wysłuchać prelekcji. Niezwykle ciekawe będzie poznanie kulisy tworzenia magicznych światów, a może również zastanowienie się nad tym, czy sztuczna inteligencja może tworzyć powieści. Na scenie literackiej zobaczymy także takie sławy jak Dmitrij Głuchowski, autor bestsellerowej serii "Metro 2033", oraz Victoria Schwab, autorka powieści z gatunku dark fantasy.
Pyrkon 2023 - Festiwal Fantastyki
Nie brakuje również polskich autorów fantastyki, takich jak Andrzej Pilipiuk, Michał Gołkowski czy Robert M. Wagner, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami twórczymi. Jednak Pyrkon 2023 to nie tylko literatura, ale również spotkania z osobami związanymi z filmem. Wśród zaproszonych gości znajduje się Thomas "Tom" Wlaschiha, znany m.in. z roli Jaqena H'ghara w serialu "Gra o Tron" oraz "Stranger Things". W strefie filmowo-serialowej pojawią się również Victor Dorobantu, który zagrał Rączkę w serialu "Wednesday", oraz Maciej Musiał.
Pyrkon 2023 - Festiwal Fantastyki
Oprócz tego festiwal oferuje wiele innych atrakcji, takich jak Strefa Naukowa, w której będzie gościł Tomasz Rożek, czy Strefa RPG dla miłośników gier fabularnych. Warto również zwrócić uwagę na debiutującą w tym roku Strefę fanów klocków LEGO. Szczegółowy program festiwalu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Pyrkonu.
Pyrkon 2023 - Festiwal Fantastyki
Wraz z publikacją programu ruszyła również rejestracja na poszczególne punkty festiwalu. Osoby posiadające specjalne pakiety będą mogły zarejestrować się już 11 maja o godzinie 17:00, natomiast posiadacze karnetów 3-dniowych i Blind Birds będą mieli możliwość rezerwacji miejsc od 15 maja o godzinie 17:00. Rejestracja na poszczególne wydarzenia pozwoli uczestnikom zagwarantować sobie miejsce na interesujących ich prelekcjach i warsztatach.

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • League of Angels 4 Heaven's Fury logo gry png

  League of Angels 4 Heaven's Fury

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: MMO w świecie fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Youzu Interactive
  Wydawca: Youzu Interactive
  Platformy: PC, smartfon

  • 8.2
  • 0.0
  • 8.3
.
 • Sonda League of Angels 4 Heaven...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee