• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Festiwal Pyrkon 2023 już niebawem - powrót do świata fantastyki!

Festiwal Pyrkon 2023 już niebawem - powrót do świata fantastyki!

Festiwal Pyrkon to największe wydarzenie związane z fantastyką w Polsce oraz jedno z największych w Europie. Celem festiwalu jest integracja fanów różnych gatunków fantastyki oraz popularyzacja tego typu rozrywki wśród szerszej publiczności. Program festiwalu oferuje dużą różnorodność wydarzeń, co pozwala każdemu uczestnikowi znaleźć coś dla siebie. kolejna edycja Pyrkonu odbędzie się już w dniach 16-18 czerwca 2023 roku w Poznaniu.

Pyrkon 2023 - Festiwal Fantastyki

Festiwal odbywa się corocznie w Poznaniu i gromadzi dziesiątki tysięcy fanów z Polski i zagranicy. Wśród uczestników znajdują się fani fantastyki, twórcy, producenci, wystawcy i wszyscy, którzy lubią spędzać czas wśród niesamowitych postaci i światów. Festiwal Pyrkon to także okazja do poznania nowych ludzi i zbierania drużyny, by razem wyruszyć na przygodę. Dla fanów gier fabularnych organizowane są dyżury w erpegach, podczas których można zapewnić świetną zabawę innym uczestnikom festiwalu. Dyżurni Mistrzowie Gry otrzymują nagrody, w tym wejściówkę na festiwal, koszulkę i wiele innych niespodzianek.
Pyrkon 2023 - Festiwal Fantastyki - Poznań
Tegoroczna edycja Pyrkonu będzie mieć wiele atrakcji dla fanów fantasy, science fiction, gier planszowych i bitewnych, filmów i seriali, komiksów, mangi i anime oraz wszelkich innych dziedzin związanych z kulturą popularną. W ramach Pyrkonu będą dostępne różne strefy tematyczne, w których odwiedzający będą mogli znaleźć wiele ciekawych atrakcji. W Strefie Ekspozycji Kolekcji i Sztuki będą mogły zobaczyć różnego rodzaju zbiory i eksponaty związane z kulturą fantastyczną.
Pyrkon 2023 - Festiwal Fantastyki - MTP
Strefa Wiosek Fantastycznych to miejsce, gdzie odwiedzający będą mogli poznać różnego rodzaju wioski fantasy, które zostały stworzone przez entuzjastów kultury fantastycznej. Strefa Warsztatowa to miejsce, w którym będzie można wziąć udział w różnych warsztatach związanych z kulturą fantastyczną. Będzie można nauczyć się tworzyć elementy cosplayowe, malować figurki, a także poznać tajniki tworzenia efektów specjalnych w filmach i serialach. Na festiwalu będzie też można zdobyć drugą edycję Talii Kart Krewni Pyrkonu. Ta inicjatywa promuje oddawanie krwi oraz rejestrację jako potencjalny dawca szpiku. Zachęcamy do odwiedzenia stoiska i wsparcia tej ważnej inicjatywy.
Pyrkon 2023 - Festiwal Fantastyki Poznań MTP

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową PYRKONU, aby dowiedzieć się jakie jeszcze atrakcje czekają na uczestiników.
 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Caliber logo gry png

  Caliber

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Elitarne siły specjalne
  Grafika: 3D
  Producent: Wargaming, 1C Game Studios
  Wydawca: Wargaming, Wargaming.net
  Platformy: PC

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Caliber - New Trailer [Full HD]
Caliber - Gameplay [Full HD]
Caliber - Nowy TPS od Wargaming - Gameplay [Full HD]
Caliber - Shooter Gameplay [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ETERNAL FURY - FANTASY
 • Sonda Caliber
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Możliwość poprowadzenia drużyny GROMu! 0
  • Dobre połączenie shootera i działań taktycznych 0
  • Szczegółowo odwzorowane wyposażenie i mundury 0
 NEWSY
najnowszee