• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Ogłoszono Games Clash Series - dwa razy więcej emocji i rozrywki

Ogłoszono Games Clash Series - dwa razy więcej emocji i rozrywki

W 2020 roku odbędzie się nie jeden, a dwa turnieje w grach elektronicznych agencji Games Clash by Murator EXPO! Po sukcesie edycji 2019, które zgromadziła w Gdynia Arenie i przed ekranami transmisji tysiące widzów, organizatorzy rozwijają projekt. W tym roku oprócz Games Clash Masters w Gdyni, odbędzie się również Games Clash Arena w Gliwicach. Oba z najlepszymi drużynami CS:GO z całego świata. Oba z oprawą i emocjami na światowym poziomie. Oba z pulą 100.000$. Oba pełne porywających rozgrywek CS:GO oraz atrakcji festiwalowych dla uczestników.

Counter-StrikeL Global Offensive

ESPORT - RYWALIZACJA NA WIRTUALNEJ SCENIE

CS:GO to jedna z najpopularniejszych gier esportowych w Polsce i za granicą. To tak zwana "strzelanka" (FPS - "first person shooter). Dwie pięcioosobowe drużyny rywalizują ze sobą na przygotowanych przez producenta mapach. Turniejom esportowym zawsze towarzyszy komentarz, analiza i oprawa, często podobne do takich, które znamy ze sportów tradycyjnych. Wydarzenie rangi Games Clash to pełna emocji rozrywka - również dla tych, którzy nie śledzą esportu na co dzień.

Counter-Strike: Global Offensive Fot. Michał Konkol

EMOCJONUJĄCE ROZGRYWKI I FESTIWAL GAMINGU W GLIWICACH

W tym roku po raz pierwszy turniej Games Clash Arena zawita do Gliwic! Od 6 do 7 czerwca profesjonalne drużyny dynamicznej gry CS:GO z całego świata zawalczą przed publicznością o trofeum oraz 100.000$. Wśród zaproszonych drużyn na pewno znajdą się również reprezentanci Polski. Będzie to bardzo rzadka okazja, aby kibicować swoim rodakom na żywo w międzynarodowym turnieju.
Partnerem wydarzenia zostało miasto Gliwice oraz Gliwice Arena - jeden z najnowoczes?niejszych i najwie?kszych obiektów tego rodzaju w Polsce. Zapewni on możliwości technologiczne i organizacyjne na porywającą oprawę, dziesiątki dodatkowych atrakcji oraz dodatkowe turnieje w inne esportowe tytuły.

TRZECIA EDYCJA WIDOWISKOWEGO TURNIEJU NAD POLSKIM MORZEM

12-13 września Gdynia Arena już trzeci raz zgromadzi fanów i graczy esportu z całego świata. Historia emocjonujących starć, widowiskowej oprawy oraz nadziei na triumf polskiego CS:GO będzie miała swoją kontynuację. Profesjonalni gracze ponownie przyjadą do nadmorskiego miasta, aby konkurować o prestiżowe trofeum wielkiego finału. Poza widowiskowym turniejem esportowym na wszystkich uczestników będą czekać liczne atrakcje gamingowe, dodatkowe turnieje esportowe oraz szansa na spotkanie z gwiazdami światowego esportu. Partnerem strategicznym wydarzenia jest miasto Gdynia.

ORGANIZATOR

Organizatorem turniejów Games Clash Arena w Gliwicach i Games Clash Masters w Gdyni jest polska agencja esportowo-gamingowa Games Clash by Murator EXPO. Organizator wydarzeń esportowych oraz produkcji telewizyjnych, od 2018 roku zaangażowana w rozwój międzynarodowego esportu w kraju. Games Clash by Murator EXPO jest  grupy ZPR Media, jednej z największych grup medialnych w Polsce. Informacja prasowa nadesłana przez polską agencję esportowo-gamingową Games Clash by Murator EXPO. Autorem zdjęcia użytego w tekście jest Michał Konkol. 

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne. 

 


 • Counter-Strike: Global Offensive logo gry png

  Counter-Strike: Global Offensive

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Sieciowa strzelanka
  Grafika: 3D
  Producent: Valve
  Wydawca: Valve
  Platformy: PC

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.7
 • Sonda Counter-Strike: Global Of...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee