• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Najlepsze seriale o przyjaźni

Najlepsze seriale o przyjaźni

Z pewnością dla wielu osób znalezienie dobrego przyjaciela, to jak wygranie na loterii - nie jest to takie łatwe, a jak w sytuacji realizacji niczym jak dobra nagroda. Od wielu lat tworzone są filmy i seriale o wielkiej przyjaźni. Postanowiliśmy zatem wymienić i opisać kilka z nich.

Przyjaciele

Przyjaciele

Zaczynamy od oczywistego tytułu, który wręcz definiuje naszą listę i jest wzorcowy dla innych twórców. Przyjaciele to serial nadawany przez stację NBC między 1994 a 2004 rokiem. Nakręcono łącznie ponad 230 odcinków podzielonych na 10 sezonów. Tytuł ten zyskał mnóstwo nominacji do prestiżowych nagród. Do dziś emitowany jest w wielu stacjach na całym świecie i nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Opowiada on losy 6 przyjaciół z Nowego Jorku - Phoebe, Monice, Rachel, Chandlerze, Joeyu i Rossie. Większość akcji toczy się w dwóch mieszkaniach w tej samej kamienicy i pobliskiej kawiarni. Każdy z bohaterów to zupełnie inny typ osobowości, cechy, które sprawiają, że to kultowa dziś postać. Serial pełen jest humoru, gagów, ciekawych rozmów, absurdalnych sytuacji. Przez lata przewinęło się przez niego sporo znanych aktorów i aktorek w rolach epizodycznych. Największym skarbem produkcji jest jednak przyjaźń, która tu faktycznie jest jednym z dominujących wątków. 

Jak poznałem waszą matkę

Nadawany między 2005 a 2014 roku przez stację CBS serial How I Met Your Mother stanowił nieco zapełnienie luki po zakończonych Przyjaciołach. Przez wielu uznawany jest on wręcz za klon tamtej produkcji. W tym wypadku mamy do czynienia z 5 przyjaciół: Barneyem, Robin, Marshallem, Lily, Tedem, którzy także żyją w Nowym Jorku. Główną osią serialu jest tutaj rozmowa z przyszłości Teda z jego dziećmi, gdzie opowiada on im, jak poznał ich matkę. Dzięki temu poznajemy różne historie miłosne mężczyzny, a przy okazji także perypetie innych bohaterów. Główne skrzypce gra tutaj Barney, który jest arcymistrzem podrywu i trudno zliczyć wszystkie dziewczyny, z którymi miał do czynienia w ponad 200 odcinkach 9 sezonów. 

Teoria wielkiego podrywu

Składający się z 12 sezonów serial Bing Bang Theory to kolejna amerykańska produkcja, także ze strony CBS. Emitowany był między 2007 a 2019 rokiem. Opowiada on losy dosyć specyficznych bohaterów. Leonard i Sheldon to genialni naukowcy, którzy jednak nie radzą sobie za bardzo w normalnym życiu, zwłaszcza z dziewczynami. Ich kolegami, a później przyjaciółmi stają się także inni młodzi naukowcy - Howard i Rajesh. Ponadto do tego samego bloku wprowadza się Penny, która zupełnie nie pasuje do pozostałej 4. Z czasem jednak łapią ze sobą bardzo dobry kontakt. Serial ten jest o tyle specyficzny, że opowiada o grupie nerdów kochających naukę, komiksy, kino fantasy i science-fiction. Nie brakuje tu zatem oryginalnego humoru, epizodów znanych naukowców, celebrytów. 

Biuro

Emitowany między 2005 a 2013 rokiem serial stacji NBC to remake brytyjskiej produkcji. Tu mamy do czynienia z jednym z oddziałów firmy Dunder Miffin w Pensylwanii. Szefem oddziału jest Michael, który dosyć luźno podchodzi do dyscypliny i samych pracowników. Naszym bohaterom towarzyszy tutaj ekipa filmowa, która przez cały czas kręci o nich program dokumentalny. Choć wielu pracowników początkowo niezbyt za sobą przepada, to jednak z czasem zawiązuje się między nimi przyjaźń, a także rodzą się związki. Serial ma dosyć specyficzny humor, tok narracji, a przy tym pokazuje, jak mocna może być między nami przyjaźń. 
 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • League of Angels III logo gry png

  League of Angels III

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: GTarcade
  Wydawca: GTarcade
  Platformy: WWW, iOS, Android

  • 7.8
  • 0.0
  • 8.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

League of Angels 3 - Gameplay [HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda League of Angels III
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee