• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Nadchodzi nowe Anthem

Nadchodzi nowe Anthem

Anthem od studiua BioWare to kooperacyjny loot shooter, który nie miał zbyt łatwego życia. Mimo wielu trudności, twórcy zapowiedzieli duże zmiany. Gra zostanie gruntownie przebudowana w całości, od początku do końca. Wstrzymane zostaną dodatkowe prace nad grą, a całe moce przerobowe studia skupią się na gruntownym remoncie gry celem doprowadzenia ją do stanu, którego gracze mają prawo oczekiwać od samego początku istnienia tytułu.

Anthem

Od premiery Anthem produkcja ta zebrała całą masę niezbyt przychylnych opinii. Zarówno gracze, jak i recenzenci krytykowali bardzo słabą optymalizację, brak pomysłu na endgame i zasadniczy stan techniczny tytułu. Dość powiedzieć, że gra znacząco odbiegała od zapowiedzi, a sama oprawa wizualna zbyt mocno odstawała od tego, co świat mógł zobaczyć na targowych prezentacjach. W efekcie, gra bardzo szybko traciła aktywnych użytkowników, a produkcja pojawiała się nie tylko na sklepowych przecenach, lecz nawet w podstawowej wersji abonamentu Origin Access. 

Tymczasem, twórcy ze studia BioWare pragną uspokoić graczy zapowiadając, że nadal pracują nad grą. Co więcej, mają zamiar całkowicie ją przebudować. Nie chodzi tutaj o jedną czy dwie aktualizacje, lecz całościową naprawę produkcji od samych podstaw i poprzez każdy aspekt nie spełniający założonych oczekiwań. 

Kiedy możemy zatem spodziewać się Anthem 2.0? Prace mają zając mniej więcej kilka miesięcy, zatem szeroko pojęta druga połowa obecnego roku wydaje się być prawdopodobnym terminem. Niestety, do tego czasu produkcja nie zostanie uraczona bogatymi aktualizacjami i nowościami. Oczywiście, pojawią się różnego rodzaju eventy, jak choćby obchody pierwszej rocznicy jeszcze w tym miesiącu, ale zdecydowana większość mocy przerobowych zostanie ukierunkowana na nową wersję gry. Do tego czasu warto trzymać za programistów i projektantów kciuki, aby wszystko poszło zgodnie z planem.

 

?

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.

 


 • Anthem logo gry png

  Anthem

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: BioWare
  Wydawca: Electronic Arts Inc.
  Platformy: PC, PS4, XONE

  • 0.0
  • 0.0
  • 6.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer
Zobacz 15 najlepszych gier survivalowych z ciekawym elementem budowania

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Anthem
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee