• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

INDIE GAMES: Odświeżone Kroniki Fallathanu wkraczają w Nową Erę

INDIE GAMES: Odświeżone Kroniki Fallathanu wkraczają w Nową Erę

Kroniki Fallathanu to kultowa już produkcja przygotowana przez polskie niezależne studio KF Team. Gra powstała jeszcze w 2004 roku i od tego czasu jest nieustannie rozwijana nie tylko przez twórców, ale także samych graczy. Właśnie teraz macie okazję dołączyć do gry w nowej, odświeżonej wersji i wkroczyć do Nowej Ery Kronik Fallathanu.

Kroniki Fallathanu

Twórcy zapewniają, że mają za sobą okres pełen prac, w którym cały zespół dokładał wszelkich starań, aby wraz z Nową Erą zaktualizować zarówno system fabularny, jak i mechaniczny gry. O tym, co dokładnie przygotowali dla Was twórcy, dowiecie się ze specjalnego komunikatu:

„Kochani Gracze!

Mam zaszczyt powitać Was w Nowej Erze Kronik Fallathanu! Na wstępie, w imieniu swoim oraz moich kolegów i koleżanek, chciałabym podziękować Wam wszystkim za cierpliwość oraz wsparcie, jakie okazaliście nam w tym trudnym, przejściowym okresie. Kolejny raz, wspólnie pokazaliśmy, że nasza KF'owa społeczność jest silna, bardzo kreatywna i wyjątkowa pod każdym względem. Jestem przekonana, iż wszyscy z niecierpliwością oczekiwaliście na informacje dotyczące fabuły Nowej Ery. Nie przedłużając więc, przejdę do konkretów:

1) Eksploracja - jak wiecie, nasza mapa dość mocno się zmieniła, pewne kraje dostępne są od razu, niektóre zaś trzeba będzie odkryć. Gadzia Wyspa Reptoria, mimo że znajduje się na mapach, odcięła się od reszty świata i właśnie ten element będzie pierwszym, na którym skupi się Fabuła Główna. To niezapomniana przygoda zarówno dla kontynentalnych Jaszczurów jak i przedstawicieli innych ras!

2) Przygotowaliśmy dla was wielowątkową rozgrywkę, skupiającą się wokół ras oraz krajów Nowych Kronik. Jakie konsekwencje dla Ruanów będzie miał omen związany z narodzinami i śmiercią dwóch kociąt-albinosów? Cóż za badania prowadzą obecnie magowie Amarth i co znajduje się pod wierzchołkiem góry lodowej konfliktu, w który zaangażowany jest między innymi Zakon Wiedzy? Do czego doprowadzą ekspansywne zapędy władczyni Imperium Vanthijskigo? Jak Wszechnacja poradzi sobie z problemem piratów oraz zagrożeniami czyhającymi w Czarnym Lesie? Jakie nowe konflikty między komunami miejskimi wstrząsną Ostwaldem i jaka mroczna siła stoi za masowym wymieraniem ryb w rejonie południowych wiosek? Czeka na nas to i wiele, wiele więcej!

3) Do wspólnej kampanii, związanej z niepokojącymi wydarzeniami w Ostwaldzie, mam zaszczyt zaprosić Was wraz z Mistrzem Gry Vattierem. Oczekujcie więc osobnej wieści fabularnej. Zapewniam, że będzie się działo!
Kroniki Fallathanu
To jednak wcale nie koniec! Z czasem pojawią się kolejne kraje oraz rasy, które poznamy poprzez zaimplementowany system fabularnej eksploracji! Czeka nas też o wiele więcej mechanicznych zmian, które z pewnością urozmaicą rozgrywkę.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko oczekiwać Was podróżnicy i bohaterowie! Przeżyjmy wspólnie przygody i puśćmy wodze wyobraźni! Wprost nie możemy doczekać się aby znów współtworzyć z Wami ekscytujące historie! Życzę Wam wszystkim niewyczerpanych pokładów kreatywności i spotkania z Wami podczas niezliczonych przygód w realiach Kronik Fallathanu!

Serdeczne pozdrowienia przesyła Madd”

Zapraszamy do fascynującego świata gry pod adresem: https://www.kf2.pl/
 Zainteresowały Cię Kroniki Fallathanu?
Przeczytaj recenzję gry przygotowaną przez Łukasza.


Kroniki Fallathanu znalazły się w naszym zestawieniu TOP 7 NIETYPOWYCH GIER MMO.
Zobacz jaką wywalczyły pozycję.

Zobacz inne niezależne produkcje,
które opisaliśmy.

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Kroniki Fallathanu logo gry png

  Kroniki Fallathanu

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: KF Team
  Wydawca: KF Team
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 6.8
  • 0.0
  • 7.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Kroniki Fallathanu - Nowy wygląd gry
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Kroniki Fallathanu
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee