• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

INDIE GAMES: LineCladis - tej grze warto się przyjrzeć!

INDIE GAMES: LineCladis - tej grze warto się przyjrzeć!

LineCladis to przeglądarkowa gra mmorpg. Jeśli to zdanie jeszcze Cię nie wystraszyło, to zapraszam do dalszej lektury. Jest to gra fabularna z dużym naciskiem na warstwę mechaniczną - poziomy postaci, umiejętności, ekwipunek, słowem to, czego nie otrzymasz poprzez granie fabularne (a przynajmniej narazie).

Dobra, ale po co masz w to grać?

Odpowiedź jest prosta! Aby wraz ze swymi znajomymi pokonywać coraz to potężniejsze potwory i podbijać kolejne krainy kontynentu Elroth w imię swej frakcji! Główną czynnością w LC jest wykonywanie dungeonów (tutaj nazywanych przygodami) wraz z innymi graczami w grupach od 2 do 4 osób. Przygody przypominają pole gry planszowej po którym poruszamy się pionkiem, a o kolejnych ruchach decyduje rzut kośćmi. Sama walka następuje na oddzielnym ekranie i odbywa się w systemie turowym.

Przygoda LideCladis ciekawa gra
Poza PvE, znajdziemy też walki między graczami - zarówno pojedynki jeden na jednego, jak i potyczki 2v2, 3v3 lub nawet 4v4! Po co walczyć z innymi graczami? Po to, by zdobyć stolicę krainy w której grasz! Dzięki temu uzyskasz dostęp do potężnych przedmiotów, a także kolejnych  zadań.

Cechy gry LineCladis

Tak, gra oferuje ponad 1000 zadań do wykonania, otrzymywanych od postaci niezależnych. LC nie polega tylko na tępym farmieniu mobów, by wbić wyższy level, gdyż posiada własną linię fabularną! Każda frakcja ma własną fabułę! W LineCladis istnieją trzy grywalne frakcje:

1. Wspólnota Slavów, inspirowana naszymi słowiańskimi przodkami; która walczy o swą wolność z najeźdźcami.
2. Sojusz Imperialny, złożony z Caratu, pustyni Ushara oraz azteckiej krainy jaszczuroludzi;
3. Państwo Zakonne, w którym to Inkwizycja pod przykrywką wiary w jedynego boga - Ultimę, stanowi jedyną prawdziwą władzę, pragnącą przejąć kontrolę nad całym Elroth.

Gra rozpoczyna się w krainie Eadern - domu Slavów, najechanym przez Imperium i Zakon. Celem gracza jest jego obrona lub podbicie. Aby jednak zwyciężyć w wojnie, trzeba ciągle rosnąć w siłę, by móc dorównać swym wrogom. Zdobywanie kolejnych poziomów w LineCladis jest czasochłonne, ale opłacalne - każdy kolejny poziom daje widoczny przyrost mocy. Po osiągnięciu 11 poziomu, możesz wyruszyć do Norsy - krainy Wikingów i krasnoludów zamieszkujących ogromne twierdze wyryte w górach. Kto wie jakie cuda techniki skrywają w swoich pracowniach. 


Tło fabularne

Ale dość o mechanice. Jak zostało napisane na początku, jest to gra fabularna. Możesz się w niej wcielić w przedstawiciela jednej z 13 ras. Nie są to tylko typowe dla fantasy elfy, krasnoludy czy skrzaty. Czy słyszałeś kiedykolwiek o Stigmach? Lub Terakanach? Gdy już stworzysz swoją postać (tworząc własny avatar w kreatorze) będziesz mógł bez żadnych przeszkód brać udział w sesjach fabularnych, a nawet tworzyć własne! Pierw jednak najlepiej udać się do pobliskiego miasta (każda frakcja posiada własne) i kupić ekwipunek oraz przyjąć kilka zadań, by mieć za co kupić chleb.

Brak klas postaci

Co bardzo ważne, nie jesteś w żaden sposób ograniczony przez klasy postaci! Tak, w LineCladis panuje system bezklasowy. Poszczególne umiejętności zdobywasz poprzez wybranie ich z 12 drzewek archetypów, podzielonych na 3 kategorie: Drogę Walki, Drogę Magii oraz ?Strzelectwo. Nic nie stoi na przeszkodzie, by byś wziął jedną umiejętność z Drogi Walki i drugą ze Strzelectwa!

Rozwój
Co bardzo istotne dla większości graczy - w LineCladis nie ma żadnej formy pay to win! W naszym sklepiku znaleźć można jedynie pionki, tła profilowe, resety pkt cech i umiejętności (na wypadek gdybyś chciał zmienić build swojej postaci) oraz boosty do zdobywanego doświadczenia. Bardzo ważną zaletą nie do końca samej gry, jest jej społeczność - miła i pomocna, zawsze służąca radą i swą bronią. Jeśli chcesz stać się jednym z nas, śmiało ruszaj do Elroth, poszukiwaczu przygód!
 


 

Zobacz inne niezależne produkcje,
które opisaliśmy.

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • LineCladis logo gry png

  LineCladis

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Dark Fantasy
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: DivineEye Studio
  Wydawca: DivineEye Studio
  Platformy: Przeglądarka, Android, iOS

  • 7.1
  • 0.0
  • 7.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer
Zobacz 15 najlepszych gier survivalowych z ciekawym elementem budowania

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda LineCladis
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Wspaniałe community 2
  • Innowacyjne rozwiązania rozgrywki 0
  • Rozbudowany system rozwoju postaci 0
  • Przytłaczająca mnogość możliwości działań w grze 0
  • Dość mała ilość graczy 0
  • Długie wbijanie poziomów 0
 NEWSY
najnowszee