• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

INDIE GAMES: Estogan - polskie MMORPG z oryginalnym uniwersum

INDIE GAMES: Estogan - polskie MMORPG z oryginalnym uniwersum

Kolejna gra, którą chcielibyśmy zaprezentować w dziale INDIE GAMES to polska produkcja Estogan - MMORPG w klimacie fantasy przygotowana przez pasjonatów. Celem gry jest zbudowanie silnej postaci, dzięki której pokonuję się wrogów oraz zdobywa wysokie lokacje w eskapadach. Cecha charakterystyczną Estogan jest kilka tysięcy kombinacji posiadanego sprzętu, który daje niepowtarzalne możliwości rozwoju swojej postaci.

Estogan polskie mmorpg

Oddajemy głos twórcom, którzy gorąco zachęcają do zapoznania się z tą oryginalną produkcją:

"Szanowni Czytelnicy, jesteśmy zespołem składającym się z trzech zapaleńców, którzy od roku tworzą grę Estogan. Zyski są dla nas drugorzędne, nie mamy praktycznie żadnych zasobów finansowych, grę tworzymy w ramach hobby po godzinach. Czym się wyróżnia Estogan?


Nie jest to kolejna gra zrobiona po to, by wyciagać pieniądze od gracza, co za tym idzie gra jest calkowicie wolna od tak zwanego Play2Win. U nas każdy ma dostęp do konta premium, a jedyne co może kupić to skrócenie czasu, które w żaden sposób nie wpływa na rozwój postaci (nie daje żadnej przewagi nad innymi graczami). Estogan posiada unikalnych systemów prefixów, sufixów oraz afixów, co powoduje, że każda postać w naszym świecie jest unikalna i nie ma szansy na stworzenie dwóch podobnych! Oczywiście, jak przystało na grę MMORPG, jest ona nastawiona na wspołpracę z innymi graczami poprzez wspólne wyprawy, eskapady, world bossy oraz takie oczywistści jak klan czy sojusze gildyjne! Estogan to nie tylko gra, ale również historia, wspaniałe krainy, postacie i przygody. Gracz wciela się w jedną z pięciu ras, rozbudowuje swoją lokacje, buduje nowe budynki oraz rozwija umiejętności.

Dodamy, że w planach mamy wersję angielską, która w obecnej chwili jest tłumaczona oraz mobilną wersję na androida. Zaznaczamy, że całość środków, które są wpływami od graczy, czy też od dobroczyńców wspierajacych nasz projekt przeznaczamy na rozwój gry."

Zapraszamy wszystkich spragnionych przygody i ciekawej gry do zalogowania się i stworzenia konta na https://www.estogan.pl/. Osoby, które chciałyby wesprzeć projekt mogą to zrobić TUTAJ.
 


 

Zobacz inne niezależne produkcje,
które opisaliśmy.

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Estogan logo gry png

  Estogan

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Estogan Sp. z o.o
  Wydawca: Estogan Sp. z o.o
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 6.7
  • 0.0
  • 6.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Estogan
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee