• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Epic Games wchodzi do gry!

Epic Games wchodzi do gry!

W listopadzie 2015 roku pierwszy raz usłyszeliśmy o grze Paragon. Studio Epic Games nie powiedziało jednak nic więcej. Podsycali płomień ciekawości fanów prezentując przez następne tygodnie sylwetki postaci, które miałyby w owej produkcji wystąpić. Powstawały różne plotki i spekulacje, które rozwiała impreza Playstation Experience, na której mieliśmy przyjemność dowiedzieć się, czym naprawdę jest Paragon.
 

Paragon to gra z gatunku MOBA, która znajdzie wielu fanów nie tylko wśród graczy komputerów stacjonarnych, ale także konsoli Playstation 4. Mechanika gry nie odbiega od innych przedstawicieli tego gatunku. Na polu walki bój stoczą dwie pięcioosobowe drużyny wspierane przez potężne wieże i poruszające się samodzielnie jednostki sojusznicze. Gracze będą mogli wcielić się w jedną z trzynastu obecnie przedstawionych postaci. Każda z nich ma unikalne umiejętności, styl walki i swoją rolę do odegrania na polu bitwy. Ponadto w zwiększeniu umiejętności ofensywnych i defensywnych naszego bohatera pomogą nam kupowane przedmioty, dzięki temu będziemy mogli lepiej dostosować postać do naszego stylu gry.
Paragon Epic Games Store
W grze będziemy musieli wykazać się ponad przeciętną zręcznością. Efektywność w walce zależy od naszej szybkości. Podstawowe czynności walki, takie jak uniki, czy namierzanie wrogich bohaterów, będziemy musieli wykonać manualnie. Współgrać z tym ma również otoczenie, na którego elementy będziemy mogli się wspiąć i zaskoczyć naszych wrogów atakiem z wysokości. Nagrodami za zwycięstwo będą między innymi specjalne karty, które pozwolą zwiększyć potencjał bojowy naszego ulubionego herosa.

Na tę świetnie zapowiadającą się produkcję będziemy musieli niestety jeszcze trochę poczekać. Wybrani szczęśliwcy już mogą spróbować swoich sił w alpha testach. Wiosną będzie dostępny Steam Early Acces, a latem gra otworzy wszystkim swoje serwery beta testowe. O modelu biznesowym możemy tylko spekulować, jednak patrząc na gatunek gry możemy obstawiać wersję free-to-play, na co osobiście mam wielką nadzieję. Twórcy nie odpowiedzieli jeszcze na pytanie, czy współpraca graczy PC i PS4 będzie możliwa.

Kamil Milkiewicz

Kamil Milkiewicz

Pasję do gier MMORPG zawdzięcza długej przygodzie z WoWem, jednak lubi też przysiąść do dobrego RTS'a. Wielki fan Tolkienowskiego świata. Wolne chwile spędza na oglądaniu klasyki amerykańskiego kina i studiowaniu książek kulinarnych. Kiedy nie siedzi przed komputerem dźwiga ciężary i spotyka się z przyjaciółmi.

 


 • Paragon logo gry png

  Paragon

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Science fiction (MOBA)
  Grafika: 3D
  Producent: Epic Games
  Wydawca: Epic Games
  Platformy: PlayStation 4, Windows

  • 6.9
  • 0.0
  • 7.0
.

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Paragon
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee