• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Władca Smoków - gra przeglądarkowa online od Esprit Games

Władca Smoków - gra przeglądarkowa online od Esprit Games

Wydarzenia w grze Władca Smoków rozgrywają się w świecie zamieszkanym od wieków przez ludzi, orków, smoki i elfy. Rywalizując o władzę, liderzy tych czterech frakcji wypowiedzieli sobie nawzajem wojnę – rozpoczął się długi i krwawy czas walk, z którego skorzystał mroczny Władca Smoków. Postanowił zniszczyć wszystkich. Aby móc mu się przeciwstawić, przywódcy zawarli rozejm i zjednoczyli swoje siły przeciwko Władcy Smoków. Gracz wciela się właśnie w jednego z przywódców czterech frakcji. Smoki mogą być w niej zarówno naszymi sojusznikami, jak i potężnymi wrogami. Od początku gry towarzyszy nam włas­ny smok, który z czasem w procesie rozwoju stanie się piękną Dziewczyną-Smokiem.

Władca Smoków

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

Postaci

Ważną cechą gry Władca Smoków jest możliwość wyboru z ponad 40 bohaterów, z których każdy ma zestaw unikalnych zdolności i talentów. Może to być na przykład siła dająca przewagę w bezpośredniej walce albo magia. W grze bardzo ważny jest rozwój postaci. Musimy zdecydować, jak chcemy ją rozwijać. Możemy wybrać Ochronę, by zwiększyć swoje szanse na przetrwanie, Światło, aby otworzyć sobie kierunek leczenia i błogosławieństw, lub Ciemność, by rozwijać osłabiające innych umiejętności i stać się wojownikiem, którego trudno pokonać. O wyjątkowości postaci decyduje specjalny dobór wyposażenia i kombinacja umiejętności.

Ciekawą cechą gry jest możliwość rozwoju postaci po osiągnięciu maksymalnego poziomu 70. Nadal możemy zwiększać swój poziom, zdobywając prawdziwie boskie zdolności. Trzeba także skompletować armię. W grze możemy werbować do swojej drużyny ciekawe postacie, na przykład sprytną wiedźmę czy ognistego demona, a potem je ulepszać. 

Władca Smoków

Czekają na nas również zwierzaki – we Władcy Smoków mamy możliwość oswajania dzikich stworzeń i wykorzystywania ich podczas walki. Jednym z wyróżników gry jest możliwość zdobywania i rozwijania własnych smoków. Poza tym mamy wierzchowca, którego także możemy rozwijać. Może to być feniks, gryf, różne wynalazki szalonych inżynierów, a nawet stworzenia z głębin piekła. Wierzchowce dodają siły bojowej, co pozwala znacznie szybciej radzić sobie z wyzwaniami. Można też popracować nad wyglądem zwierzaka.

Legendarne smoki

Możemy udać się na poszukiwanie legendarnych smoków, ale pamiętajmy: słuchają tylko najsilniejszych! W różnych zakątkach świata znajdziemy sześć smoków żywiołów: Ognia, Wiatru, Ziemi, Lodu, Światła i Ciemności. Ze smokami można nie tylko walczyć, można je również oswoić. Każdy na swój sposób jest silny i ma różne umiejętności. Jazda na nich zwiększy naszą moc i szanse na wygraną.

Władca Smoków

Smoki towarzyszą nam w bitwie i poprawiają właściwości grupy. Zadają poważne obrażenia, łamiąc nawet najbardziej potężną obronę rywali, a także pomagają w szybkim przemieszczaniu się po mapach gry. Każdy smok ma szczególną aurę, która ma potężny wpływ na jednostki.

Rozgrywka

Gra przedstawia kolorowy świat zamieszkany przez klasyczne postaci fantasy. Na swojej drodze spotkamy rycerzy, smoki, wróżki, duchy i potwory. Rozgrywka opiera się na rozwoju postaci, eksplorowaniu podziemi i wykonywaniu misji. Gdy znużą nas zadania, możemy zajrzeć na Arenę i zmierzyć się z innymi graczami, aby zdobyć odpowiednią reputację. Wraz ze wzrostem poziomu postaci otwierają się nowe możliwości – questy, lochy, ciekawe lokalizacje, międzyserwerowe walki z bossami, wojny o władzę. W grze walczymy z przeciwnymi frakcjami, by udowodnić swoją przewagę. 

Władca Smoków

Przygodę we Władcy Smoków rozpoczynamy od wizyty w Świę­t­ym Mieście, w którym poznajemy Wojownika Sprawiedliwości czy Świetlistą Przywoływaczkę, pierwsze spośród wielu postaci, które napotkamy na swojej drodze. To one dają nam pierwsze nagrody oraz zadania do wykonania. Niedługo później wyruszamy w świat i trafiamy do Mrocznego Lasu, w którym stoczymy naszą pierwszą walkę. Potyczki stanowią jeden z ważniejszych elementów Władcy Smoków. Przypominają japońskie RPG-i w stylu Final Fantasy – rozgrywają się w turach, podczas których możemy wyprowadzać ataki czy używać specjalnych umiejętności.

We Władcy Smoków wykonujemy dziesiątki różnorodnych zadań. Każde z nich zostało opatrzone dialogami, dzięki którym możemy dowiedzieć się nieco więcej o tle wydarzeń. Wykonując questy, zdobywamy coraz ciekawsze przedmioty, które czynią z nas coraz silniejszych wojowników, jak również doświadczenie, dzięki któremu awansujemy naszą postać na kolejne poziomy. 

Własny zamek

Oprócz walk, rozwoju bohatera i zadań czeka na nas także element strategiczny – ulepszanie własnego zamku i bonusy ułatwiające grę. 

Władca Smoków

Wydarzenia

W grze odbywają się międzyserwerowe bitwy w weekendy, a od piątku do niedzieli dla najbardziej potężnych przywódców organizowane są wyścigi, na których można pokazać siłę swojego wierzchowca.
Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer


 

Zainteresował Cię Władca Smoków?
Koniecznie przeczytaj kolejną recenzję przygotowaną przez Norberta.

Przeczytaj również trzecią recenzję gry przygotowaną przez Ewelinę.

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.

 


 • Władca Smoków logo gry png

  Władca Smoków

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: izometryczna
  Producent: Esprit Games
  Wydawca: Esprit Games
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.3
  • 0.0
  • 6.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Władca Smoków - Gameplay zadanie [Full HD]
Dragon Awaken - Gameplay [Full HD]
Władca Smoków - First Look [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - CALIBER - SHOOTER
 • Sonda Władca Smoków
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee